2 в 1 – для комфорту та краси

Практично кожен, хто проводить багато часу на роботі в одному і тому ж положенні, сидячи за комп’ютером, відчуває дискомфорт в області шиї – неприємне похрускування, біль, іноді невелике печіння.

Гімнастика для шиї

Відчуваєте напругу і дискомфорт в області шиї? Ці 3 прості вправи сприяють зняттю напруги м’язів шиї. Дані вправи надзвичайно важливі, і ось чому. Обличчя людини є продуктом того, наскільки повноцінне кровопостачання отримує шкіра. Якщо ваша шия розслаблена, обличчя буде красивим, із приємною мімікою.

Гімнастика для шиї не відніме у вас багато часу, зате шкірі на обличчі буде забезпечено повноцінне кровопостачання.

Виконуйте вправи не кваплячись, уникайте швидких рухів.

Вправа № 1. Станьте прямо, як вам зручно (це вихідне положення – для всіх трьох вправ). Тягніть випрямлену праву руку до низу, а шию – у протилежну сторону. Таким чином ми розтягуємо м’язи шиї, що проходять між рукою і головою. І так ми проходимся по всім волокнам. Тепер слід проробити ту ж дію з лівою рукою.

Вправа № 2. Тепер ми розтягуємо передню поверхню шиї. Випрямлені руки тримайте по обидва боки тулуба. Прямі долоні дивляться пальцями в підлогу. Потрібно потягнути обидві руки до низу, а підборіддя – до верху. Виконати рух кілька разів. Розслабитися.

Вправа № 3. Зараз ми розтягуємо задню поверхню шиї. Необхідно покласти руки в замку на потилицю. З видихом злегка опустити голову і руками в замку з вдихом перешкоджаємо їй взяти звичайне положення. Руки в замку як би рухаються назустріч зусиллям голови піднятися. З наступним видихом ще трохи опустити голову і знову перешкоджати руками на потилиці їй піднятися. І так робити до упору, поки голова максимально не опуститься. Тепер слід дуже повільно зняти руки з потилиці і випрямити голову. Потім ще раз розтягнути передню поверхню шиї.

Читайте також: Вправа для здоров’я серця

«УЮТ» №24-11.06.2020

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *