4 підказки як облаштувати домашній офіс.

домашній офіс

Сьогоднішній ритм життя часто змушує нас після напруженого трудового дня братися за роботу ще й вдома. Щасливчик той, кому вдається цього уникнути. Але все частіше у домівках можна побачити такий собі домашній «офіс». Особливо актуальним цей атрибут є для учнів та студентів. Хтось облаштовує робоче місце у куточку в передпокої, спальні або вітальні, а хтось виділяє для цього цілу кімнату. У будь-якому випадку для максимальної продуктивності ваш куточок повинен бути максимально комфортним. І ось 5 підказок, як цього досягти.

1. Зручне крісло

Коли справа доходить до вибору офісного крісла, то в першу чергу потрібно орієнтуватися на те, скільки часу ви плануєте на ньому проводити. Якщо це декілька годин, то основним критерієм має стати комфорт. Обирайте ергономічний та стильний стілець: з регульованою висотою, підлокітниками, нахилом спинки.
І не забудьте про захисний килимок під офісне крісло, якщо хочете уникнути подряпин на підлозі.

домашній офіс

2. Робочий стіл

Погодьтеся, це центральний елемент будь-якого робочого місця. А для дому потрібно підібрати такий, щоб і практичним був, але і приємну атмосферу створював. Часто вдома нам потрібно трохи більше «шухляд», щоб скласти усі робочі дрібнички. І тут стіл із вбудованими ящиками буде найліпшим рішенням.

домашній офіс

3. Зберігання канцелярії

Документи, періодику, книги – усе це неодмінно буде на вашому робочому місці, а тому важливо усі ці речі правильно організувати та зберігати. Стелаж допоможе швидко та зі смаком вирішити цю проблему. Окрім того відкриті полиці дозволять прикрасити ваш куточок ще й декоративними елементами. Комоди ж навпаки – приховати старі теки або той невеличкий безлад, який з’являється, коли руки ну ніяк не доходять до прибирання.

домашній офіс

4. Освітлення

Функціональність робочого місця напряму залежить від його освітлення. У гарно освітленій кімнаті легше зосередитися на роботі. Стельового світла часто не вистачає, тому важливо подбати про настільну лампу. А це ще один елемент декору.

домашній офіс

І останнє, якщо ви невзмозі самостійно вирішити, що вам потрібно завітайте до ТОВ «Фирма «Ортіс» та отримайте допомогу від професійного дизайнера.

 

 

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *