5 речей, мода на які повністю вичерпала себе

Деякі модні тенденції вже повністю вичерпали себе. Ось список найголовніших антитрендів літа – 2020.

Велосипедки

Велосипедки

Цього літа велосипедки краще не виносити за рамки спортивної зали для занять фітнесом. Приїлися вже всі поєднання з ними, тому, якщо ти хочеш виглядати  оригінально і цікаво, придивися до альтернатив. Популярність набирають бермуди зі щільної структурованої тканини, які можна носити з піджаком у тон, базовими футболками, красивими топами, джинсовкою.

Короткі рвані шорти

Короткі рвані шорти

У моді спостерігається тотальний відхід від подібних відвертих і вульгарних речей. Крім того, короткі джинсові шорти абсолютно недоречні в міському середовищі. Так, їх можна носити на пляжі, але бажано поверх усього накинути легке кімоно, яке буде прикривати те, що не прикрили шорти. Замість них вибирай злегка подовжені широкі джинсові шорти і носи їх із в’язаними топами, романтичними блузами і яскравими футболками.

Капрі

Капрі

Бриджі та капрі робили спроби повернутися в моду в минулому сезоні, але, здається, у них це не вийшло. Дизайнерам так і не вдалося переосмислити цей предмет гардероба у рамках сучасних модних тенденцій, тому влітку вони не отримають другого шансу. Замінити їх можна на подовжені вільні шорти, бермуди, хвилясті кюлоти.

Шпильки з перлами

Шпильки з перлами

Вони всім набридли ще минулого літа. Буквально за пару місяців шпильки з перлами перетворилися з тренда в антитренд, тому що їх стала носити кожна друга дівчина. Ідеш по вулиці бачиш ці шпильки, заходиш в Instagram знову вони, забігаєш в магазин одягу цілий стенд у пластмасових перлах. Виключенню зі списку трендів сприяло і те, як дівчата носили цей аксесуар. Найчастіше вони вибирали по три-чотири (іноді і більше) шпильки і «ліпили» їх по кілька штук з обох сторін.

Плісирована спідниця на поясі-резинці

Плісирована спідниця на поясі-резинці

Такі моделі виглядають дешево і неохайно. Краще вибирати більш структуровані спідниці з поясом з ідентичної тканини, що і сам виріб. Також радимо відмовитися від дрібних леопардових і квіткових принтів у поєднанні з резинкою вони будуть ще більше спрощувати образ.

«Задавака» №9-14.05.2020

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber
Теми:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *