60 років – вік другої молодості

вік другої молодості
60 років – вік другої молодості

У 1931 році американський психолог Уолтер Піткін придумав фразу «Життя починається у 40», опублікувавши книгу з аналогічною назвою.

За вісім десятиліть книга була кілька разів перевидана, і тепер британські експерти вважають, що у зв’язку зі збільшенням тривалості життя на 20 років, можна з упевненістю говорити про те, що зараз «життя починається у 60».

У ході опитування 2000 людей у віці від 50 до 64 років було встановлено, що люди відчувають себе щасливішими з віком. Сьогодні люди після 50 років усе ще очікують знаменних подій у житті, які традиційно відбуваються у більш молодому віці, починаючи від розлучення і знайомства до переїзду, отримання другої освіти чи початку нового бізнесу. При цьому чверть опитаних зізналися, що вони часто брешуть із приводу свого віку – зазвичай це роблять жінки при покупці одягу чи коли їхній вік сягає певного рубежу.

Таким чином, на сьогодні люди у віці 60 років мають аналогічний світогляд, еквівалентну тривалість життя і порівняно оптимістичні перспективи, як 40-річні люди у 1930 році, підкреслюють дослідники.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *