86-річний дідусь в’яже шапочки для недоношених діток

дідусь в'яже шапочки
86-річний дідусь в’яже шапочки для недоношених діток

Існує думка, що ніколи не пізно вчитися чомусь новому. Схоже, що саме цим правилом слідує 86-річний Ед Мозлі.

Коли чоловік дізнався, що у місцевому пансіонаті для літніх людей збираються в’язати шапочки для недоношених малюків, він відразу вирішив допомогти.

Єдиною перешкодою для Еда стало те, що він абсолютно не вмів в’язати. Але навіть ця обставина не зупинила заповзятливого дідуся.

Ед звернувся за допомогою до своєї дочки, яка і навчила його мистецтва в’язання. І хоча ази рукоділля давалися чоловікові нелегко, він докладав максимум зусиль, щоб навчитися в’язати.

На в’язання першої шапочки у Еда пішло цілих три години, але після наполегливих тренувань йому знадобилося всього 1,5 год., щоб створити затишну річ для малюка.

Таким чином, 86-річному волонтеру вже вдалося зв’язати 300 шапочок для недоношених дітей. Крім цього, своїм завзяттям і енергією чоловік надихнув й інших мешканців пансіонату, які з радістю прийняли участь у проекті.

На цьому Ед Мозлі не збирається зупинятися! Він планує продовжити свою волонтерську роботу і створювати близько 30 маленьких шапочок щомісяця.

Варто зазначити, що створення одягу для недоношених малюків давно перетворилося на унікальні проекти. Так, мешканка Арізони Аманда Ханта займається створенням крихітних сорочок для дітей, які народилися раніше терміну.

Ідея створення одягу для малят виникла у жінки після народження сина. Дитина з’явилася на світ на 25-му тижні вагітності. Після чого молода мама зіткнулася з тим, що знайти одяг для такого малюка виявилося практично неможливо.

Бажаємо, щоб усі мрії цих чудових людей здійснилися, а натхнення і сили ніколи їх не залишали!

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *