А якщо господарства вже немає?

Як підтвердити пільговий стаж
А якщо господарства вже немає?

Як підтвердити пільговий стаж у господарстві, якщо його вже не існує і немає його правонаступника?

У такому випадку пільговий стаж підтверджується спеціальними Комісіями, що діють при головних управліннях Пенсійного фонду в областях та м. Києві. Порядок підтвердження періодів роботи, що зараховуються до трудового стажу для призначення пенсії на пільгових умовах або за вислугу років, затверджений постановою правління Пенсійного фонду України від 10.11.2006 р. № 18-1.

Згідно з цим Порядком, для підтвердження пільгового стажу Комісією особа подає до управління Пенсійного фонду за місцем проживання такі документи: заяву про підтвердження стажу роботи, довідку з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб – підприємців, а для підприємств, установ, організацій, ліквідованих до 1 липня 2004 р. та/або щодо яких відсутні дані про проведення реєстраційних дій в Єдиному державному реєстрі, – інші документи, які мають підтверджувати факт припинення роботи підприємства, установи, організації у результаті їхньої ліквідації, трудову книжку, документи, видані архівними установами, зокрема, довідку про зарплату, копії документів про переведення на іншу роботу, на роботу з неповним робочим днем, надання відпусток без збереження зарплати (у разі відсутності – довідка про їхню відсутність).

За потреби особа може подати інші документи, які підтверджують виконання робіт, що дають право на призначення пенсії на пільгових умовах.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *