Ален Делон – еталон чоловічої краси

Ален Делон
Ален Делон – еталон чоловічої краси

Французький актор театру і кіно попри те, що не має професійної акторської освіти, зумів стати всесвітньо відомим.

Ален Фаб’єн Моріс Марсель Делон народився у 1935 році у передмісті Парижа, невеликому містечку Со. Його батьки не були багатіями, хоча мали власний кінозал. Коли Алену було три роки, вони розлучились, а мати вийшла заміж за власника м’ясного магазину. Вона працювала разом із чоловіком, тому часу на виховання сина не знаходила. Цим займалася няня, яка навіть забрала 4-річного малюка до себе, де він прожив кілька років.

Із дитинства актор мав важкий характер. За хуліганство його періодично виганяли з різних шкіл. Тому батьки вирішили, що він продовжить справу вітчима і стане м’ясником. У 15 років Ален отримав відповідний диплом і почав працювати у ковбасному магазині в Парижі.

Про акторську кар’єру у ті часи він навіть не думав, але вирішив змінити своє життя на краще і пішов служити за контрактом до армії. Служба у десантних військах загартувала майбутнього актора, Делон став трохи відповідальнішим і організованішим.

Після закінчення служби він повернувся до Парижа і влаштувався офіціантом. Юнак був досить високим (177 см), мав гарну фігуру і правильні привабливі риси обличчя, тому друзі порадили йому відправити свої фото кінопродюсерам. Спочатку француз отримував одні відмови: всі побоювалися, що маючи гарну зовнішність, юнак більше нічого не вміє. Та здаватися Ален не збирався і продовжив відвідувати кінопроби.

Одного разу на красеня звернув увагу знаменитий американський менеджер Гаррі Вілсон, і запросив Делона переїхати до Голлівуда. В останній момент популярний режисер Ів Аллегре все ж переконав його розпочати кар’єру у Франції. Дебют Алена Делона у кіно відбувся у 1957 році.

Ален Делон

Маючи зовнішність, яка у той час вважалася еталоном чоловічої краси, Делон постійно був затребуваний у кіно, але щоразу отримував другорядні ролі легковажних красенів. Популярність прийшла у 1960 році, після виходу детективного фільму «На яскравому сонці». Після цього успіху Ален Делон перебирається до Італії і знімається у кількох популярних кінофільмах, що змогли розкрити його драматичний талант. У 1960-х роках Делон зумів відійти від драматичних ролей і продемонстрував комедійний талант, виконавши ролі Жюльєна у «Чорному тюльпані» та Улісса Чекконато у комедії «Радість життя». Згодом актора запрошують до Голлівуда. Але участь в американських фільмах не завжди виправдовувала очікування, тому Ален повернувся на батьківщину.

У 70-80-ті роки актор знімається у великій кількості фільмів. У 1975-му році він приміряв на себе маску Зорро в однойменному фільмі – ця роль стала однією з найуспішніших у його кінокар’єрі і принесла світову популярність. Після того Делон довгий час не з’являвся на екранах. У 2017 році актор завершив свою кар’єру у кіно і присвятив час театру.

Так, не маючи професійної акторської освіти, він став зразком для театральних навчальних закладів. Ален Делон щоразу запевняв:

«Я – артист, але не актор, я не закінчував акторської академії і нічого для цього не робив. Я з тих артистів, якими були Жан Габен, Ліно Вентура чи Берт Ланкастер – сильні особистості, яких знімали у кіно. І я можу заявити, без зайвої скромності, що мені ця професія вдалася».

Варто зазначити, що Ален Делон володіє не тільки визнаним акторським талантом, але і красивим баритоном. Уперше актор виступив як співак у 1967 році. Також Делон є власником бренду «A.D.», який випускає чоловічий одяг.

Делон не раз говорив, що не завжди добре поводився з жінками, але через свою зовнішність користувався популярністю у них з юного віку.

Першим коханням Алена Делона стала молода австрійська кіноактриса Ромі Шнайдер. Вони прожили разом шість років, але офіційний шлюб так і не уклали.

Також в актора був швидкоплинний роман з актрисою і співачкою Крісцою Пеффген. У 1962 році співачка народила сина Крістіана Аарона. Делон так і не визнав батьківства, навіть незважаючи на те, що хлопчик виріс у його батьків, які дали онуку своє прізвище.

Офіційний шлюб актор уклав лише у 1984 році з актрисою і режисером Наталі Бартелемі. У подружжя народився син Ентоні, але через чотири роки Ален із дружиною розлучилися.

У 1968 році на зйомках фільму Ален познайомився з акторкою Мірей Дарк. Актори прожили у цивільному шлюбі 15 років. У 1987 році Делон почав зустрічатися з моделлю Росою ван Бремен. Вона народила від нього двох дітей: дочку Анушку та сина Алена-Фаб’єна. Через 10 років Ален і Роса розлучилися. Актор і досі холостяк.

Ален Делон

«Я б не сказав, що у мене не вистачає кандидаток на роль дружини. У мене їх близько десятка, але жодна з них не підходить на те, щоб разом із нею прожити решту життя», – пояснює він.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *