Американські дієтологи вигадали «нічну дієту»

Йогурти, фрукти, овочі

Суть «нічної дієти» полягає в тому, щоб допомогти організму зберегти м’язову масу і максимально позбутися надлишків жиру.

Виявляється, при правильному режимі харчування худнути можна навіть уві сні. За тиждень «нічної дієти» можна втратити три-чотири кілограми, причому третина з них зникає саме у нічний час.

«Нічну дієту» американський лікар-дієтолог Керолайн Аповіан розробляла більше 20 років.

Не секрет, що організм в умовах обмежених ресурсів, у першу чергу, бере енергію з м’язової маси. Результат відомий: людина, що схудла за рахунок м’язів, швидко набирає вагу вже у вигляді жиру, і з кожною наступною дієтою ситуація тільки погіршується.

«Нічна дієта» розроблена для того, щоб розірвати це порочне коло. Особливий режим харчування допомагає в нічний час знизити рівень інсуліну і перевести організм у режим спалювання жиру. Для цього один день на тиждень необхідно відмовитися від твердої їжі, замінивши її поживними коктейлями.

Лікар Аповіан радить готувати такі суміші самостійно вдома, використовуючи натуральні продукти. В основі коктейлів – йогурти, фрукти, овочі і протеїновий порошок. 

У решту шість днів тижня потрібно підтримувати режим, спрямований на спалювання жиру. Для повсякденної дієти лікар радить здорову білкову їжу: м’ясо, рибу, яйця, соєві продукти. При цьому, на відміну від більшості дієт, у «нічній дієті» є місце і для звичної їжі: це можуть бути нежирні молочні продукти, фрукти, овочі і вироби з борошна грубого помелу.

Головна перевага такої дієти в тому, що людина отримує збалансований раціон, при цьому підживлюючи м’язову масу, а не жирові клітини.

  «УЮТ» №18-30.04.2020

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber
Теми:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *