Апокаліптичні звуки лякають Європу

Апокаліптичні звуки
Апокаліптичні звуки лякають Європу

Портал Mysteriousuniverse знову підняв тему про дивні звуки, які виникають час від часу в різних точках нашої планети. Цього разу особлива увага була приділена Швеції, у якій, до речі, шум став з’являтися відносно недавно.

Автори сайту Mysteriousuniverse дають коментар шведського музиканта Rene Krupinksi, який останнім часом займається записом трубних звуків. Чоловік їздить по Європі й намагається вловити шум.

Уперше, за словами Rene, звук ніби зародився в повітрі. Налякані люди масово дивилися в небо: намагалися знайти там джерело шуму. Гул тривав приблизно 45 хв. Через час ситуація повторилася. Важливо відзначити, що апокаліптичні трубні звуки виникають як удень, так і вночі.

Загадковий шум реєструють по всьому світу: в Англії, Німеччині, Америці, Данії і т. д. Ніхто до ладу не може пояснити походження звуків. Згідно з деякими припущеннями, «труби апокаліпсису» мають тектонічну природу. На це вказує факт, що на початку цього року шум фіксувався в районах Тихоокеанського вогняного кільця. У жовтні сейсмічна активність наздогнала Швецію, а до цього – Японію, Китай і Корею.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *