Аргентинець два дні шукав у київській квартирі водопровідний кран

Курйозна історія трапилася з туристом з Аргентини в українській столиці. Чоловік два дні шукав звичайний водопровідний кран в орендованій квартирі. Про це він повідомив на своїй сторінці у соцмережі.

Водопровідний кран для ванни і рукомийника

Аргентинець приїхав до Києва дізнатися краще про Україну. Він вирішив орендувати квартиру, а не знімати номер у готелі. Коли власник квартири пішов, хлопець з’ясував, що у ванній кімнаті є раковина, але немає крана. Іноземець вирішив, що розбереться сам і не зателефонував господареві квартири.

Однак це завдання для аргентинця виявилося не з легких. Йому довелося витратити два дні, щоб знайти той дивний кран. Коли ж він його виявив, аргентинець зняв відео і виклав на своїй сторінці в мережі, щоб полегшити життя майбутнім мандрівникам в Україні.

«Порада на той випадок, якщо ви зупинилися в Україні, та не можете знайти кран. Без підказки власника мені знадобилося два дні, щоб зрозуміти, як це працює», – повідомив турист.

Виявилося, що кран є і він «обслуговує» одночасно ванну і рукомийник, варто тільки його повернути в потрібну сторону. Це звичайна практика для старих квартир на пострадянському просторі. Але, мабуть, для країн Південної Америки це стало справжньою дивиною.

А ось ролик у соцмережі швидко став популярним, зібрав понад 400 тис. переглядів, ще тисячі лайків і сотні коментарів.

Багато користувачів соцмережі під постом аргентинця запитували його, невже хлопець усі ці дні не мив руки. Турист відповів, що робив це, але в іншій раковині. Очевидно, у тій, яка встановлена на кухні.

 «УЮТ» №5-28.01.2021

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber
Теми:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *