Аромат – візитна картка образу

як правильно вибрати парфуми
Аромат – візитна картка образу

«УЮТ» №18-2019

Від аромату залежить настрій, зовнішній вигляд, сприйняття інших людей. Важливо знати, як правильно вибрати парфуми.

Як вибрати парфум за складом

Наприклад, квіткові і трав’яні ноти будуть гідно оцінюватися, східні викличуть ласкаві почуття, а ось різкі, цитрусові розбудять тигра навіть у найлагіднішій істоті. За аналогією, ви також будете сприйматися людьми, тільки спектр чутливості оточуючих глибоко впливає на емоції: можна викликати неприязнь, підняти настрій або розбудити любовні почуття, просто проходячи повз.

Велике значення несе концентрація. Кожен флакончик має індивідуальний склад із зазначенням співвідношення парфумерної композиції і спирту.

Виходячи з цього, можна виділити кілька варіантів косметичних засобів.

Парфумерний концентрат – 100 % олійна основа. Використовується для створення різних композицій. Шлейф тримається на шкірі від 3 до 4 діб.

Парфуми (perfume) – від 30 до 50 % олії. Яскравий запах присутній протягом декількох годин, а потім з’являється легкий шлейф.

Парфумерна вода (eau de parfum) – вміст олії зазвичай не перевищує 20 %, тому тримається він не більше 8 годин. Великий плюс у тому, що можна освіжати власний аромат кілька разів на день, не втративши в ціні.

Туалетна вода (eau de toilette) – 7-10 % олії в складі – можна використовувати флакончик навіть у сильну спеку. Запах не буде дратувати, здасться легким і привабливим.

Вибираємо аромат по нотах

Найбільш цікавий спосіб вибору, який дозволяє знайти найкращий варіант за лічені хвилини – можливість підібрати парфуми по нотах. Саме вони визначають стійкість, характер і звучання аромату. Ноти можна умовно поділити наступним чином.

Верхні (головні). Вони відчуваються відразу ж після розпилення парфумів, але тривають всього кілька хвилин. Не варто лякатися різких головних нот, вони залишають чудовий післясмак.

Середні (серцеві). Це основа аромату, що виходить із верхніх нот, вона набагато м’якша, ніжніша, спокійніша. Серцеві ноти тримаються протягом 2-5 годин, обвиваючи вас невидимою аурою.

Базові (шлейфові). Заключний акорд – базові ноти. Саме вони визначають шлейф, за яким захочеться слідувати. Аромат протягом довгих годин буде супроводжувати вас, тому варто поставитися до його вибору з повагою й усією ретельністю.

 

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.