Ароматний кріп порадує домочадців

Кілька простих лайфхаків дозволять виростити ароматний кріп навіть восени.

Ароматний кріп восени

Насіння слід розкласти на чистій ганчірочці і зав’язати у вузлик. Занурити вузлик у склянку з гарячою водою (70 °С), потримати 5 хв. Потім змінити воду на менш гарячу і залишити вузлик на 2 год. Потім у склянку потрібно залити чисту воду кімнатної температури і залишити насіння на добу.

Для такого пізнього урожаю підійде невелика ділянка ґрунту, можна виділити один «квадрат». Краще вибирати добре удобрену землю. І попередньо ще раз її підживити. Відмінно підійде курячий послід і сечовина. Перекопувати землю не потрібно, досить розпушити її сапкою.

Для посіву знадобиться кілька 5-літрових пляшок. У них необхідно відрізати дно. Площа, яку може прикрити пляшка, і буде місцем посіву кропу. У цій зоні слід зняти землю глибиною 0,5 см. Рясно засипати грядочку насінням. Потім прикрити раніше прибраною землею і від душі полити теплою водою. Зверху зону посіву потрібно закрити обрізаною пляшкою з закрученою кришкою.

Уже через тиждень на цьому місці з’являться перші сходи. Раз на тиждень кріп потрібно поливати, 1 раз на 14 днів підгодовувати сечовиною.

Через 3 тижні можна збирати зелень.

Ольга Замашна, Київська обл.

 «Уют» №44-28.10.2021

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *