Аспірин для обличчя: загальні рекомендації

Маска для обличчя
Мало кому відомо, що аспірин можна застосовувати не тільки в лікувальних, але й у косметичних цілях. Нерідко аспірин входить до складу масок для обличчя і не без підстав.

Одне з найважливіших властивостей аспірину – це вміст ацетилсаліцилової кислоти. Саме вона допомагає аспірину виконувати функції відбілювання, а також доглядати за проблемною шкірою різного віку, зокрема, молодого. Завдяки унікальному впливу аспірин допомагає поліпшити обмінні процеси в кожній клітинці шкіри, роблячи її колір обличчя більш здоровим і доглянутим. На основі таблеток аспірину можна створити м’який скраб для обличчя, який не зашкодить навіть найбільш проблемній шкірі.

Але аспірин все-таки є лікарським препаратом, тому важливо врахувати деякі протипоказання до застосування. До них відносяться наявність індивідуальної непереносимості компонента або компонентів, наявність ран, саден і мікротріщин на шкірі, періоди вагітності та лактації, наявність проблеми розширених судин, наявність інфекції або раніше перенесеної хвороби такого характеру.

Техніка створення косметичної маски на основі аспірину
Для приготування маски для обличчя з подібним ефектом у домашніх умовах можна взяти прості таблетки аспірину. При створенні основи для маски важливо розуміти наявність проблеми, це може бути мед, косметична глина чи будь-який інший інгредієнт. Перед нанесенням маски необхідно очистити шкіру від декоративної косметики. Посилить дію маски з аспірином попереднє використання парових ванночок для обличчя на основі лікарських трав, що підходять під наявну проблему.

Маску потрібно готувати для одного застосування, перед кожною новою процедурою важливо використовувати свіжу суміш. Маску на основі аспірину потрібно тримати не більше 10 хв. При появі свербежу або почервоніння після нанесення маски її необхідно відразу змити. Це означає, що маска не підходить.

Маска для обличчя з аспірином – це універсальний і доступний засіб, який зробить шкіру більш доглянутою.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber