Астрологічний гороскоп на тиждень з 15 по 21 квітня

гороскоп на тиждень
Астрологічний гороскоп на тиждень з 15 по 21 квітня

Знак зодіаку ОвенОВЕН (21.03-20.04).
Проблеми, що накопичилися, вам доведеться вирішувати самостійно. Спробуйте розібратися у невідкладних справах. Вас порадують нові зустрічі та враження. Важливе завдання на вихідні – впевнено і вчасно зробити свій вибір.

Знак зодіаку ТелецьТЕЛЕЦЬ (21.04-20.05).
Сприятливий період у багатьох сферах діяльності. Висока активність разом із цікавими ідеями дозволять вам досягти результатів, помітних неозброєним оком. У вихідні успіх перекочує у сферу домашніх справ і романтичних відносин.

Знак зодіаку БлизнюкиБЛИЗНЮКИ (21.05-21.06).
Використовуйте цей період для зміцнення свого впливу, одержання прибутку та розвитку особистих ініціатив. Ви здобудете перемогу на особистому фронті та переконаєтеся, що кохані.

Знак зодіаку РакРАК (22.06-22.07).
Не зневажайте дрібницями, рішення незначних питань може дати несподіваний позитивний результат. Вдалий час для реалізації грандіозних планів і прийняття серйозних рішень.

Знак зодіаку ЛевЛЕВ (23.07-23.08).
Навіть власники найскладнішого характеру будуть милі та покажуть себе з кращого боку. На обіцянки у цей період, особливо покладатися не варто. Вихідні – прекрасний час для проведення експериментів.

Знак зодіаку ДіваДІВА (24.08-23.09).
Нормальний перебіг подій може бути порушений несподіванками. Будьте напоготові, але нічого не вживайте, поки не розберетеся що до чого. У вихідні подорож обіцяє чарівний відпочинок.

Знак зодіаку ТерезиТЕРЕЗИ (24.09-23.10).
Цікаві люди можуть принести вам масу корисної інформації. Успіх очікує при нетрадиційному підході до рішення будь-яких життєвих проблем. Вам необхідно проявити терпіння.

Знак зодіаку СкорпіонСКОРПІОН (24.10-22.11).
Особливе значення отримають вдумливість і зібраність. Саме вони гарантують успіх. Якщо трапляться зустрічі та знайомства, то будуть корисні й обіцяють непогані перспективи.

Знак зодіаку СтрілецьСТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12).
Все у ваших руках. Ви самі повинні розставити акценти. Краще знизити темп роботи, щоб уникнути перевтоми. Однаково ви отримаєте прибуток. У вихідні краще влаштувати щось романтичне.

Знак зодіаку КозерігКОЗЕРІГ (22.12-20.01).
Може надійти досить цікава та серйозна пропозиція, цілком здатна підняти вас в очах вашого оточення. Наступає слушна мить для конкретних дій і відповідальних кроків.

Знак зодіаку ВодолійВОДОЛІЙ (21.01-20.02).
Правила гри встановлювати будете ви. Тому, якщо вам щось не подобається, виходить, ви просто щось наплутали. Імовірно, доведеться досить багато працювати, зате ви швидко побачите результат.

РИБИ Знак зодіаку Риби(21.02-20.03).
Починається поступова зміна вашого стилю життя, доля може надати кілька нових шансів. Ви спрямуєте свій погляд на вирішення складних проблем і блискуче з ними впораєтеся. Усі починання у вихідні виявляться плідними.

FacebookTwitterPinterest

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *