Астрологічний гороскоп на тиждень з 18 по 24 березня

гороскоп на тиждень
Астрологічний гороскоп на тиждень з 18 по 24 березня

Знак зодіаку ОвенОВЕН (21.03-20.04).
Перешкоди – це наслідок ваших спроб вийти на новий рівень життя, до чого ви повільно й вірно рухаєтеся. Бажано не обтяжувати навколишніх своїми турботами. Дозвольте собі відпочинок у вихідні.

Знак зодіаку ТелецьТЕЛЕЦЬ (21.04-20.05).
Краще зайнятися завершенням незакінчених справ, особливо дрібних. Успішний час для вирішення ділових питань і ведення переговорів. У вихідні на вас чекає щось особливе і романтичне.

Знак зодіаку БлизнюкиБЛИЗНЮКИ (21.05-21.06).
Не плануйте чогось серйозного. Не перевантажуйте себе роботою. Вам варто серйозно зайнятися облаштованістю свого житла, заберіть усе зайве та непотрібне. Намагайтеся із членами родини бути обережнішими.

Знак зодіаку РакРАК (22.06-22.07).
Призвіть на допомогу вашу працездатність, сумлінність і пунктуальність, і ви будете приречені на успіх. Не задавайте занадто багато питань. Ближче до вихідних близькі люди порадують вас своєю увагою і турботою.

Знак зодіаку ЛевЛЕВ (23.07-23.08).
Розширяться ваші можливості, однак вам доведеться брати на себе відповідальність. Якщо ж ви не вповноважені вирішувати щось особисто, висловіть свої ідеї, і до вас неодмінно прислухаються.

Знак зодіаку ДіваДІВА (24.08-23.09).
Наступає час, сприятливий для підведення деяких підсумків, підрахунку й аналізу прибутків та збитків. У вихідні привнесіть відчуття новизни та оригінальності у своє життя.

Знак зодіаку ТерезиТЕРЕЗИ (24.09-23.10).
Ви будете розриватися між професійними обов’язками та сімейними справами. Бажано нікуди не спізнюватися, тому що з таких дрібниць може складатися ваша репутація. Вихідні проведіть у дружньому колі.

Знак зодіаку СкорпіонСКОРПІОН (24.10-22.11).
У вас будуть усі можливості для успішної самореалізації й одержання додаткового прибутку. Щоб добитися поставленої мети, є сенс об’єднати зусилля з іншими людьми.

Знак зодіаку СтрілецьСТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12).
Будьте тверді та послідовні, сподівайтеся тільки на свої сили. Іноді краще обмежитися роллю спостерігача. У справах можуть намітитися гарні перспективи. Сил і енергії теж додасться.

Знак зодіаку КозерігКОЗЕРІГ (22.12-20.01).
Якщо ви бажаєте добитися результатів, потрібно діяти хоча й м’яко, але досить наполегливо. Не варто сидіти, склавши руки, навіть якщо ви зовсім певні у тому, що все необхідне для успіху вже зроблене.

Знак зодіаку ВодолійВОДОЛІЙ (21.01-20.02).
Справи будуть завершуватися легко, а будь-які проблеми відступлять на задній план. У вихідні вас може відвідати цікава ідея, постарайтеся її зафіксувати. Вдалий час для спілкування з друзями.

РИБИ Знак зодіаку Риби(21.02-20.03).
Вам потрібно зібратися з силами і прийняти важливе рішення, яке вплине на вашу подальшу долю. Вам необхідно бездоганно виглядати. Вас очікують досить романтичні вихідні.

FacebookTwitterPinterest

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *