Астрологічний гороскоп на тиждень
з 5 по 11 листопада

Астрологічний гороскоп на тиждень
Астрологічний гороскоп на тиждень
з 5 по 11 листопада

Знак зодіаку ОвенОВЕН (21.03-20.04).
Зараз ваш час і, хоча все валиться з рук – не опускайте їх, спробуйте ще раз. У результаті ви зрозумієте, що переробили безліч справ, і досягли того, про що й не могли мріяти.

Знак зодіаку ТелецьТЕЛЕЦЬ (21.04-20.05).
Не бажано починати щось нове чи значне, краще обмежитися дрібними справами та намагатися відгородити себе від неприємних зустрічей. У вихідні ви досягнете блискучих результатів.

Знак зодіаку БлизнюкиБЛИЗНЮКИ (21.05-21.06).
Одне з важливих завдань – поступово знижувати робоче та емоційне навантаження і починати відновлювати свій енергетичний потенціал. Ваші зусилля принесуть бажаний результат, причому він буде помітний усім.

Знак зодіаку РакРАК (22.06-22.07).
Вам слід уникати стресів, які можуть підірвати щиросердну рівновагу. Ви довго та копітко трудилися, тепер у вас може з’явитися можливість насолоджуватися своїми досягненнями й успіхами.

Знак зодіаку ЛевЛЕВ (23.07-23.08).
Ваше занепокоєння з приводу власних можливостей безпідставне, спробуйте зупинитися на чомусь певному й ідіть до кінця, навіть якщо ви сумніваєтеся. Втілюючи грандіозні плани у життя будьте гранично уважні, знизьте обороти.

Знак зодіаку ДіваДІВА (24.08-23.09).
Не виправдалося чергове очікування – не страшно, ще не все втрачено. Гарний період для нових захоплень. У вихідні створіть для себе комфортне середовище, яке дозволить оптимістично дивитися на світ.

Знак зодіаку ТерезиТЕРЕЗИ (24.09-23.10).
Зараз у вашому житті все занадто сумбурно та хитливо, але ви зможете згладити практично будь-які кути. Дуже скоро ви відчуєте гармонію зі світом, задоволення від роботи та зарплати.

Знак зодіаку СкорпіонСКОРПІОН (24.10-22.11).
Сміливо відстоюйте свої інтереси. І ви цілком можете розраховувати на допомогу. У вихідні обов’язково знайдіть час для старих друзів і поговоріть відверто.

Знак зодіаку СтрілецьСТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12).
Вірте своїм почуттям, не настільки важливий виявиться результат, як сама ваша рішучість. Ви зможете швидко добитися своєї мети. У вас з’явиться можливість позбутися багатьох проблем.

Знак зодіаку КозерігКОЗЕРІГ (22.12-20.01).
Вам доведеться проявити дипломатичність, не варто уриватися у внутрішній світ людей без запрошення. Вихідні можуть виявитися підходящими для коректування сімейного бюджету.

Знак зодіаку ВодолійВОДОЛІЙ (21.01-20.02).
Усі проблеми благополучно вирішаться, тому вам не варто занадто переживати. Дозвольте собі задоволення у вихідні, сходіть у гості, на концерт, збагатіть себе новими враженнями.

РИБИ Знак зодіаку Риби(21.02-20.03).
Ви нарешті відчуєте енергію замість апатії. Багатство ідей допоможе виявити себе як лідера, заодно розкривши ваші організаторські здібності. Вихідні будуть насичені поїздками, зустрічами та спілкуванням.

FacebookTwitterPinterest

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *