Астрологічний гороскоп на тиждень з 8 по 14 квітня

гороскоп на тиждень
Астрологічний гороскоп на тиждень з 8 по 14 квітня

Знак зодіаку ОвенОВЕН (21.03-20.04).
Час надзвичайно вдалий для активних дій і досягнення висот. Але постарайтеся ставити перед собою реальні цілі. Стабільність ваших особистих відносин буде багато у чому залежати від уміння домовлятися з людьми.

Знак зодіаку ТелецьТЕЛЕЦЬ (21.04-20.05).
Перед вами відкриється достатньо різноманітних можливостей. Ви будете займатися саме тим, чим прагнете, і спілкуватися з людьми, які вам приємні. Та й в особистому житті все складається досить романтично й багатообіцяюче.

Знак зодіаку БлизнюкиБЛИЗНЮКИ (21.05-21.06).
Постарайтеся вирішувати посильні для вас завдання, не перенапружуйтеся й не беріть на себе всю відповідальність. Небажано приймати скоропальних рішень. Вихідні сприятливі для встановлення дружніх контактів і зав’язування корисних знайомств.

Знак зодіаку РакРАК (22.06-22.07).
Практичність і витриманість – от якості, які приведуть вас до успіху. Постарайтеся по максимуму скористатися сприятливими можливостями. Не турбуйтеся з приводу дрібних неприємностей і не сумуйте.

Знак зодіаку ЛевЛЕВ (23.07-23.08).
Ваша самокритичність і вимогливість до себе й до оточуючих дозволить творити дива. Будьте обачні у контактах, не шокуйте друзів своєю прямолінійністю й зайвою різкістю.

Знак зодіаку ДіваДІВА (24.08-23.09).
Вам може здатися, що ви заплуталися у ситуації, яка виникла. Вам необхідні спокій і тиша для розуміння, що робити далі. Не відвертайтеся від сторонньої допомоги, ваші сили та можливості не безмежні.

Знак зодіаку ТерезиТЕРЕЗИ (24.09-23.10).
Гострі життєві моменти згладяться, і виникне взаєморозуміння з навколишнім світом. Однак придивіться більш уважно до людей, що вас оточують, тому що ваші відкритість і добросердя можуть вам же і нашкодити.

Знак зодіаку СкорпіонСКОРПІОН (24.10-22.11).
Ситуація, яка склалася, буде сприяти усуненню непорозумінь і зміцненню вашого авторитету. Ви зможете успішно завершити важливі справи та отримати прибуток. У вихідні на вас чекають зустрічі з друзями.

Знак зодіаку СтрілецьСТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12).
Неминучі зміни, як у роботі так і в способі життя, але вони будуть на краще. Будьте добрішими та привітнішими. Пам’ятайте, свій світ багато у чому ви створюєте самі. У вихідні не забувайте, що найбільш простий і швидкий спосіб вирішення проблеми – далеко не завжди найкращий.

Знак зодіаку КозерігКОЗЕРІГ (22.12-20.01).
Імовірні зустрічі, які відкриють гарні перспективи. Тільки поводьтеся чесно, не обіцяйте золоті гори. Результати багато у чому будуть залежати від вашої працьовитості й уміння аналізувати ситуацію.

Знак зодіаку ВодолійВОДОЛІЙ (21.01-20.02).
Перед вами можуть відкритися нові можливості. Не варто багато говорити і брати участь в інтригах. Не афішуйте свої плани, дійте таємно, й удача буде на вашій стороні.

РИБИ Знак зодіаку Риби(21.02-20.03).
Заради досягнення мети вам доведеться пожертвувати вільним часом і своїми планами. Але вас підбадьорить те, що все, що ви робите, обіцяє успіх і прибуток.

FacebookTwitterPinterest

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *