Астрологічний гороскоп на тиждень

з 18 по 24 листопада

Дністровський каньйон
Національний природний парк «Дністровський каньйон», Тернопільська обл.

Знак зодіаку ОвенОВЕН (21.03-20.04)
Щоб не розчаровуватися у результатах своєї діяльності, не намагайтеся плисти проти течії. Перш, ніж починати щось нове, переконайтеся, що це саме те, що вам потрібно. Чи не краще добре знайоме старе?

Знак зодіаку ТелецьТЕЛЕЦЬ (21.04-20.05)
Ви можете впевнено приступати до виконання нового особливо важливого завдання. Навіть не сумнівайтеся у повному успіху. У вихідні одержите саме те, про що давно мріяли.

Знак зодіаку БлизнюкиБЛИЗНЮКИ (21.05-21.06).
Тиждень може бути досить успішним, якщо ви не будете наполегливо рватися у перші ряди. Робіть усе в своєму темпі та за своїм сценарієм, і ви доб’єтеся реального успіху.

Знак зодіаку РакРАК (22.06-22.07).
Гарний час для реалізації найсміливіших проєктів. Настроюйтеся на досягнення цілей і подолання труднощів. Сприятливий період для романтичних знайомств.

Знак зодіаку ЛевЛЕВ (23.07-23.08).
Спробуйте знайти компроміс в обговоренні складних питань. Вам необхідно бути уважнішими і менше мріяти. Вдалими будуть конструктивні дії, але не варто займатися тим, чим займатися не хочеться.

Знак зодіаку ДіваДІВА (24.08-23.09).
Постарайтеся привести емоції в порядок і не кидайтеся у крайнощі. Вам слід з особливою увагою віднестися до друзів та колег, тому що ви вступаєте у складну для відносин фазу. Не можна брехати та піддаватися зайвій суєті.

Знак зодіаку ТерезиТЕРЕЗИ (24.09-23.10).
Ваші зусилля бажано направити на збереження рівноваги з навколишнім світом, цінувати те, що у вас уже є. Щось невловиме зміниться і жити стане набагато приємніше і спокійніше.

Знак зодіаку СкорпіонСКОРПІОН (24.10-22.11).
Саме зараз ваші мрії мають шанс здійснитися. Тому зірки радять вірити у краще. Ви не розчаруєтеся. Навпаки, можете очікувати приємних сюрпризів, премій і подарунків.

Знак зодіаку СтрілецьСТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12).
Правила гри встановлювати будете ви. Імовірно, доведеться досить багато працювати, зате ви одержите щедру грошову компенсацію, та ще й відволічетеся від особистих проблем. Час сприятливий для починання нових справ.

Знак зодіаку КозерігКОЗЕРІГ (22.12-20.01).
Якщо стіна перед вами видасться неприступною, поділіть шлях досягнення мети на дрібні частини, і все вийде. Варто наважитися на ризиковані рішення.

Знак зодіаку ВодолійВОДОЛІЙ (21.01-20.02).
Будьте завбачливі, стежте за своєю мовою. Навіть одне необережне слово може обернутися проти вас. Імовірні суєта і непотрібні турботи. Не розраховуйте на швидке вирішення ваших проблем.

РИБИ Знак зодіаку Риби(21.02-20.03).
Найкращими ліками від життєвих розчарувань буде повне занурення в улюблену роботу. Краще насолоджуватися негайними радощами, ніж думати про тлінність буття.

FacebookTwitterPinterest

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *