Астрологічний гороскоп на тиждень

з 11 по 17 листопада

Карпати
Карпати

Знак зодіаку ОвенОВЕН (21.03-20.04)
Удача обіцяє супроводжувати вас в особистому житті. Вас очікує багато цікавих і навіть загадкових зустрічей, які запам’ятаються вам надовго. Ви нарешті впораєтеся зі складним завданням.

Знак зодіаку ТелецьТЕЛЕЦЬ (21.04-20.05)
Особиста чарівність дозволить вам налагодити необхідні партнерські відносини. Імовірні поїздки, але бажано далеко від домівки не їхати. У вихідні владнаються сімейні проблеми, почнеться період повного взаєморозуміння.

Знак зодіаку БлизнюкиБЛИЗНЮКИ (21.05-21.06).
Розслабтеся, все у вашому житті складеться щонайкраще. Ви зможете розраховувати на швидкі результати і прибуток. Потрібно тільки вірити й чекати. В особистому житті на вас чекає багато приємних і ніжних моментів.

Знак зодіаку РакРАК (22.06-22.07).
На вас чекає маса серйозних справ, у ваших інтересах зайнятися ними негайно. Вам доведеться вислухати чиїсь одкровення, збережіть почуте, та й сам факт розмови у таємниці – вам будуть вдячні. У вихідні постарайтеся вибратися з друзями на прогулянку за місто.

Знак зодіаку ЛевЛЕВ (23.07-23.08).
Вам необхідно почати масштабний наступ практично в усіх життєвих сферах. Зараз не час лінуватися і проявляти апатію. Вас порадують новини. Вихідні присвятіть повноцінному відпочинку.

Знак зодіаку ДіваДІВА (24.08-23.09).
Не варто планувати серйозні справи і зустрічі, постарайтеся контролювати негативні емоції. Вихідні порадують вас енергетичним підйомом і гарним настроєм. Вони ідеально підходять для початку ремонту чи інших змін, пов’язаних із вашим домом.

Знак зодіаку ТерезиТЕРЕЗИ (24.09-23.10).
Є реальна надія, що удача від вас нині не відвернеться. Імовірні багатообіцяючі ділові зустрічі. Вони можуть відкрити перед вами нові привабливі перспективи. Постарайтеся нікого не посвячувати у ваші плани й задуми.

Знак зодіаку СкорпіонСКОРПІОН (24.10-22.11).
Не варто перебільшувати своїх можливостей, а також не варто розраховувати на серйозну допомогу з боку. У цьому випадку вам удасться уникнути розчарувань і конфліктів.

Знак зодіаку СтрілецьСТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12).
На вас чекає успіх і прибуток. Усі ваші плани й починання будуть вдалими. З будь-якої ситуації ви зможете витягти користь для себе, здійснити зміни, які давно назріли.

Знак зодіаку КозерігКОЗЕРІГ (22.12-20.01).
Ви легко доб’єтеся бажаного, якщо дійсно цього захочете. Увага буде притягатися до вас, тому важливо не розчарувати тих, хто вам насправді потрібний. В особистому житті не квапте події.

Знак зодіаку ВодолійВОДОЛІЙ (21.01-20.02).
Важливі зустрічі та серйозні переговори можуть принести очікувані результати. Необхідно стежити за своїми висловами, щоб не бути у незручному становищі. У вихідні можливі непередбачені витрати.

РИБИ Знак зодіаку Риби(21.02-20.03).
Настав час зайнятися реалізацією серйозних планів. Важливим моментом виявиться просте людське спілкування. Не намагайтеся нікого використовувати, ніким маніпулювати. Просто приділіть увагу людям, що вас оточують.

FacebookTwitterPinterest

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *