Астрологічний гороскоп на тиждень

з 22 по 28 липня

липень гороскоп

Знак зодіаку ОвенОВЕН (21.03-20.04)
Не починайте активних дій, не визначившись з цілями, інакше час і сили будуть витрачені даремно. Вихідні присвятіть обмірковуванню планів.

Знак зодіаку ТелецьТЕЛЕЦЬ (21.04-20.05)
Будуть удалими поїздки та контакти. Події, що відбуваються, варто розглядати як знаки долі.

 

Знак зодіаку БлизнюкиБЛИЗНЮКИ (21.05-21.06).
Настала слушна мить для активної діяльності. Саме зараз ваші мрії мають шанси реалізуватися. У вас усе обов’язково вийде.

 

Знак зодіаку РакРАК (22.06-22.07).
Постарайтеся не перевтомлюватися. Бажано враховувати інтереси колег і проявляти ініціативу, ідучи на компроміс. Вихідні проведіть на природі.

Знак зодіаку ЛевЛЕВ (23.07-23.08).
З’явиться багато можливостей, але й обов’язків. Проявляйте рішучість і активність, і тоді пані Фортуна буде до вас прихильна.

 

Знак зодіаку ДіваДІВА (24.08-23.09).
Імовірне виконання заповітних бажань, аби тільки вони мали реальні обриси. Результати вашої діяльності обіцяють бути зримі та вагомі. Нові знайомства відкриють перед вами інші обрії.

Знак зодіаку ТерезиТЕРЕЗИ (24.09-23.10).
Ви – творець свого щастя, не упустіть цей золотий час. Ви зможете опинитися на гребені хвилі, якщо щиро цього захочете. Поставте мету та йдіть до її досягнення.

Знак зодіаку СкорпіонСКОРПІОН (24.10-22.11).
Вам із легкістю будуть вдаватися будь-які справи. Але й про особисте життя не забувайте. Романтика й кохання додадуть нових фарб у ваше життя, тому не жалійте ні часу, ні сил, ні грошей для зустрічей і побачень.

Знак зодіаку СтрілецьСТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12).
Вам бажано стримати свій запал і уважніше віднестися до ділових проектів. Ви можете знайти нову роботу чи нових друзів. Несподіваний поворот подій вплине на вашу подальшу долю, не бійтеся змін.

Знак зодіаку КозерігКОЗЕРІГ (22.12-20.01).
Зараз не час воювати, краще пристосовуватися до складних обставин. Можливі привабливі пропозиції з приводу нової роботи. Навколо вас можуть бушувати пристрасті, не дайте їм зайти занадто далеко.

Знак зодіаку ВодолійВОДОЛІЙ (21.01-20.02).
Саме час з’ясувати суть проблем і почати їх вирішувати. У вас є реальний шанс стати справжнім господарем становища та здивувати свіжими ідеями друзів і колег.

РИБИ Знак зодіаку Риби(21.02-20.03).
Непогано б навести порядок і в паперах, і в голові, і в особистих відносинах. Бажано зберігати емоційну рівновагу і не перейматися через дрібниці. У неділю бажано утриматися від походу в гості, краще відвідати цікаву виставку, концерт, або вибратись на природу.

 

 

FacebookTwitterPinterest

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *