Астрологічний гороскоп на тиждень

з 20 по 26 січня 2020 р.

Відпочинок взимку

Знак зодіаку ОвенОВЕН (21.03-20.04)
На вас чекає багато спілкування з друзями та рідними. Але не забувайте, що необхідно реалізувати хоча б частину намічених планів. Не робіть тієї роботи, без якої можна обійтися.

Знак зодіаку ТелецьТЕЛЕЦЬ (21.04-20.05)
У вас буде шанс повірити у себе і розкрити свої таланти. Постарайтеся бути тактовними, не перестарайтеся з емоційністю. У вихідні приділить близьким людям і друзям побільше уваги.

Знак зодіаку БлизнюкиБЛИЗНЮКИ (21.05-21.06).
У вас сприятливий період в особистому житті, у розпалі жагучий роман із гарними перспективами. У вихідні звертайте увагу на дрібниці, і вони відкриють вам дуже багато корисного та цікавого.

Знак зодіаку РакРАК (22.06-22.07).
Намагайтеся дивитися на життя позитивно. Зайвий пафос і офіціоз ні до чого. Не напускайте на себе серйозний вигляд – розслабтеся, побільше жартуйте. Події в особистому житті дозволять переконатися, що вас щиро люблять і цінують.

Знак зодіаку ЛевЛЕВ (23.07-23.08).
Наступає сприятливий період для творчості та новаторських ідей. Можете почати вдома ремонт, змінити меблі. Бажано зайнятися побудовою планів на найближче майбутнє.

Знак зодіаку ДіваДІВА (24.08-23.09).
Побільше дипломатичності та гнучкості у прийнятті рішень, позиція сили у даній ситуації не підходить. Пещенням і м’якістю ви доб’єтеся набагато більшого. У вихідні постарайтеся уникати суперечок у сім’ї.

Знак зодіаку ТерезиТЕРЕЗИ (24.09-23.10).
Перед вами відкриються нові можливості. Очікується підйом активності, усе на користь. Збирайте плоди своєї праці. Удалий період для поїздок і подорожей, відряджень і переїзду.

Знак зодіаку СкорпіонСКОРПІОН (24.10-22.11).
Вам необхідно заглянути в себе і подумати, чого ви самі прагнете. Порадуйте себе, не варто все робити лише з почуття боргу. Ви заслужили радість і задоволення. На вас чекає прибуток, повага та розуміння.

Знак зодіаку СтрілецьСТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12).
Дійте м’якше, будьте добрішими, змініть гнів на милість, так буде легше і вам, і тим, хто вас оточує. Тримаючи себе у твердих межах ввічливості та великодушності, ви можете одержати приємний подарунок долі.

Знак зодіаку КозерігКОЗЕРІГ (22.12-20.01).
Важливо планувати свої дії хоча б на декілька кроків уперед. Рішення багатьох важливих питань, можливо, буде продиктоване прагненням полегшити своє життя і поліпшити матеріальне становище.

Знак зодіаку ВодолійВОДОЛІЙ (21.01-20.02).
Продовжуйте аналізувати ситуацію, яка склалася, не дійте навмання. Упорядковуйте все, до чого дотягнетеся. У тому числі й свої думки. Це допоможе вам пролити світло на те, що відбувається.

РИБИ Знак зодіаку Риби(21.02-20.03).
Починається період ділової і творчої активності, що дозволяє розкрити ваш творчий потенціал і реалізувати давно задумані плани. Початок тижня буде багатий зустрічами.

FacebookTwitterPinterest

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *