Астрологічний гороскоп на тиждень

з 23 по 29 вересня

Кам'янець-Подільський замок
Кам’янець-Подільський замок

Знак зодіаку ОвенОВЕН (21.03-20.04)
Варто зайнятися завершенням незакінчених справ, особливо дрібних. У вихідні не довіряйте випадковим знайомствам і будьте обережні при спілкуванні з давно знайомими людьми.

Знак зодіаку ТелецьТЕЛЕЦЬ (21.04-20.05)
Вам знадобляться такі якості, як швидкість прийняття та здійснення рішень, внутрішній спокій і витривалість. Не метушіться та не починайте нічого нового. А у вихідні постарайтеся виїхати на природу.

Знак зодіаку БлизнюкиБЛИЗНЮКИ (21.05-21.06).
Ви можете багато чого досягти і одержати те, чого так давно прагнули. Усе, що для цього потрібно, – вірити в себе і в успіх. Вам навіть не доведеться прикладати особливих зусиль, ви будете відчувати, що сам всесвіт вам допомагає.

Знак зодіаку РакРАК (22.06-22.07).
Ви повні сил і енергії, а ваша інтуїція підказує тільки вірні рішення. Навіть обдурити вас практично неможливо. Ваші таланти, у тому числі дипломатичність, дозволяє одержати необхідну інформацію.

Знак зодіаку ЛевЛЕВ (23.07-23.08).
Постарайтеся намітити чіткий план. Відгородіть себе від непотрібних зустрічей і контактів, вони не принесуть вам нічого, крім розчарування. Згадайте про родину та дітей, приділіть їм необхідну увагу.

Знак зодіаку ДіваДІВА (24.08-23.09).
Вам доведеться багато працювати. Ініціативу доведеться брати до своїх рук. Негайні проблеми, по суті, не більше, ніж ілюзія. Головне для вас – це не прогледіти дійсно перспективні справи.

Знак зодіаку ТерезиТЕРЕЗИ (24.09-23.10).
Вам, схоже, захочеться затіяти щось нове і добитися бажаного найекстравагантнішими способами. Не бійтеся ризикувати. Тільки не тягніть час. У позитивну сторону буде змінюватися відношення до друзів.

Знак зодіаку СкорпіонСКОРПІОН (24.10-22.11).
На вас очікують приємні зміни в особистому житті. До невеликих перешкод віднесіться філософськи, і ви швидко їх подолаєте, одержавши важливий досвід.

Знак зодіаку СтрілецьСТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12).
Цілком імовірна різка зміна діяльності. При цьому зовсім необов’язкова зміна роботи. Прийміть цей новий досвід. Ви відчуєте раптову зміну ритму – замість напруги прийде легкість, у справах відкриється другий подих.

Знак зодіаку КозерігКОЗЕРІГ (22.12-20.01).
Тиждень обіцяє бути щедрим на розваги і приємні зустрічі. Бажано зайнятися освоєнням чого-небудь нового, це дозволить розширити ваш кругозір.

Знак зодіаку ВодолійВОДОЛІЙ (21.01-20.02).
Ви будете підсвідомо прагнути до участі у різноманітних авантюрах. Не чекайте виконання всіх планів, деякі з них хоча і реалізуються, але з рядом виправлень.

РИБИ Знак зодіаку Риби(21.02-20.03).
Вас може тягти на необдумані вчинки. Постарайтеся все ж уникнути ризику, він не виправдає ваших щиросердечних і матеріальних витрат. Імовірні зміни в особистому житті. Усі рішення варто приймати самостійно.

FacebookTwitterPinterest

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *