Астрологічний гороскоп на тиждень

з 19 по 25 жовтня

Горобина в жовтні

Знак зодіаку ОвенОВЕН (21.03-20.04)
Гарний час для чогось нового й незвіданого. Не бійтеся братися за довгострокові проєкти, варто розширити закордонні контакти. Допоможіть колегам по роботі, але не давайте нікому сідати собі на шию.

Знак зодіаку ТелецьТЕЛЕЦЬ (21.04-20.05)
Робота просто бігає за вами, і якщо ви вчасно не відхилитеся, вам доведеться працювати і за себе, і за того хлопця. Краще нічого не відкладати, зробіть усе тут і зараз.

Знак зодіаку БлизнюкиБЛИЗНЮКИ (21.05-21.06).
Постарайтеся не квапити події. Сприймайте їх такими, які вони є. Не намагайтеся прикрашати картину рожевими тонами. Головне – не метушитися, і спокійно вирішувати всі проблеми. Саме зараз у вас є всі шанси на успіх.

Знак зодіаку РакРАК (22.06-22.07).
Ви зможете здійснити бажане, головне, щоб вистачило рішучості. Візьміть кого-небудь у компанію, так буде простіше. Цей період сприятливий для просування по кар’єрних сходах.

Знак зодіаку ЛевЛЕВ (23.07-23.08).
Ви, як завжди, занадто квапитеся! Жити потрібно трохи повільніше, інакше знову наламаєте дров. Будьте обережні, вам може перешкодити підвищена конфліктність і дратівливість.

Знак зодіаку ДіваДІВА (24.08-23.09).
Вам необхідно зосередитися на одній найважливішій справі. Ви самі повинні визначити, на якій саме. Краще знизити темп роботи, щоб уникнути перевтоми. Вас порадують зустрічі з друзями.

Знак зодіаку ТерезиТЕРЕЗИ (24.09-23.10).
Змагання з раптовими конкурентами може поглинути всі ваші думки, постарайтеся вчасно зупинитися, тоді у вас з’являться всі шанси на успіх. Не рекомендується займатися справами, які вимагають великої відповідальності.

Знак зодіаку СкорпіонСКОРПІОН (24.10-22.11).
Навряд чи вам удасться побути на самоті. Ви будете всім потрібні. Зате ви точно добре заробите й можете знайти гідних союзників у реалізації вашого проєкту.

 

Знак зодіаку СтрілецьСТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12).
Тиждень у цілому конструктивний та сприятливий для вас. Чекайте підвищення по службі. Проявляйте менше активності на роботі, краще займіться побутовими питаннями.

Знак зодіаку КозерігКОЗЕРІГ (22.12-20.01).
Вас очікує безліч цікавих зустрічей. Не приховуйте від людей, що вас оточують, свої численні таланти. До того ж у вас можуть прокинутися зовсім нові, несподівані здібності.

Знак зодіаку ВодолійВОДОЛІЙ (21.01-20.02).
Займіть вичікувальну позицію, будьте готові до компромісів. Можливі поїздки, зустрічі з друзями, партнерами з бізнесу. Прислухайтеся до своєї інтуїції, і фортуна буде до вас прихильна.

РИБИ Знак зодіаку Риби(21.02-20.03).
Ви можете виправити помилки, які були допущені у стосунках із близькими. Гарний настрій і позитивні емоції, які ви випромінюєте, будуть притягувати до вас людей, як магніт. Багатий цікавими зустрічами та перспективними знайомствами період.

Читайте також: Рецепт від застуди

Передплата онлайн
FacebookTwitterPinterest

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *