Астрологічний гороскоп на тиждень

з 2 по 8 серпня

Польові квіти

Знак зодіаку ОвенОВЕН (21.03-20.04)
Відпочиньте нарешті від роботи, вона нікуди від вас не дінеться. Якщо ви прагнете обзавестися новими позитивними якостями, скажімо, стати пунктуальнішим, у вас буде шанс це зробити.

Знак зодіаку ТелецьТЕЛЕЦЬ (21.04-20.05)
Не варто боятися нових починань, вони принесуть вам упевненість у своїх силах і фінансову стабільність. Ви багато чого можете встигнути, зірки призначили для вас енергетичний і емоційний підйом.

Знак зодіаку БлизнюкиБЛИЗНЮКИ (21.05-21.06).
Можливе здійснення давніх бажань. Чекайте приємних змін в особистому житті та перемог на любовному фронті. Женіть геть усі свої сумніви, і ви з легкістю подолаєте багато труднощів.

Знак зодіаку РакРАК (22.06-22.07).
Тиждень буде вдалим для завершення справ, що накопичилися, і вирішення проблем. Чим менше ви будете говорити про свої наміри і плани, тим швидше вони здійсняться. У вихідні відпочиньте душею.

Знак зодіаку ЛевЛЕВ (23.07-23.08).
Під впливом людей, що вас оточують, ви здатні розгорнути бурхливу діяльність, однак пам’ятайте, що занадто завзята праця загрожує підірвати здоров’я. Тому робіть тільки те, що дійсно потрібно особисто вам.

Знак зодіаку ДіваДІВА (24.08-23.09).
Тиждень буде повний досить значимих подій. Найближчі дні варто присвятити інтенсивній роботі. Будьте обережні з документами. Можливе несподіване вирішення психологічних і фінансових проблем.

Знак зодіаку ТерезиТЕРЕЗИ (24.09-23.10).
Події будуть розвиватися в сприятливу для вас сторону, зненацька можуть виникнути нові перспективи в особистому житті. Постарайтеся не відмовляти друзям, якщо, звичайно, ви у силах допомогти.

Знак зодіаку СкорпіонСКОРПІОН (24.10-22.11).
Затіваючи скільки завгодно невеликих справ, вибирайте абсолютно надійних партнерів. Вам буде легко підтримувати гармонічну атмосферу в родині. У вихідні ймовірні збої у ваших планах.

Знак зодіаку СтрілецьСТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12).
Ви багато чого можете повернути на свою користь. Усе зараз залежить тільки від ваших зусиль. Успіх практично гарантований – треба тільки відкинути все несуттєве й зосередитися на важливих справах.

Знак зодіаку КозерігКОЗЕРІГ (22.12-20.01).
Ходіння по колу завершилося, ви зрушилися, нарешті, з мертвої точки. І якщо у вас з’явилися нові цікаві, оригінальні ідеї, втілюйте їх у життя. Гарний час для поїздок.

Знак зодіаку ВодолійВОДОЛІЙ (21.01-20.02).
Постарайтеся не бути надто егоцентричним, озирніться, навколо вас теж багато тонких, чуйних і ранимих людей. Будьте коректними у спілкуванні з ними. Робіть іншим тільки те, що прагнули б зробити для себе.

РИБИ Знак зодіаку Риби(21.02-20.03).
Бажано не поспішати. Вам явно потрібно розібратися у собі й поставити досяжні цілі. Будьте гранично завбачливими та перегляньте деякі свої принципи. Вихідні можуть змусити вас похвилюватися, але хвилювання ці будуть, швидше за все, приємними.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *