Астрологічний гороскоп на тиждень

з 28 лютого по 6 березня

Перші підсніжники

Знак зодіаку ОвенОВЕН (21.03-20.04)
Не бійтеся ризикувати, є велика ймовірність удачі. Намагайтеся менше про себе розповідати, ця інформація виявиться джерелом пліток. Прислухайтеся до своєї інтуїції.

Знак зодіаку ТелецьТЕЛЕЦЬ (21.04-20.05)
За допомогою слів і логіки ви зможете добитися практично неможливого. Талант дипломата буде цінуватися більше, ніж принциповість. У вихідні варто піти в гості до друзів.

Знак зодіаку БлизнюкиБЛИЗНЮКИ (21.05-21.06).
Час рухатися вперед, і зараз ви можете чекати поповнення в родині. Вам буде потрібно досить часто йти на компроміс. Родина у вихідні порадує вас і надихне.

 

Знак зодіаку РакРАК (22.06-22.07).
Початок тижня бажано присвятити вирішенню старих проблем. Цей період, хоча й буде досить напруженим, але допоможе відновити дружні відносини з однодумцями. У вихідні побудьте наодинці з собою.

Знак зодіаку ЛевЛЕВ (23.07-23.08).
Бажано дотримуватися намічених планів. Постарайтеся згладжувати конфліктні ситуації, і ваш авторитет зросте. У вихідні добре б улаштувати побачення.

 

Знак зодіаку ДіваДІВА (24.08-23.09).
Від вас може знадобитися філософський погляд на проблеми й холоднокровність. Надмірні навантаження вам зараз ні до чого. У вихідні потрібно відпочивати, а не працювати.

Знак зодіаку ТерезиТЕРЕЗИ (24.09-23.10).
Зараз для вас не існує нічого неможливого, тому сміливо беріться навіть за найважчі справи. Для вас наступає час рішучих дій. Ви зможете легко управляти ситуацією, однак будете схильні занадто давити на людей, що вас оточують.

Знак зодіаку СкорпіонСКОРПІОН (24.10-22.11).
Очікується напружений і активний тиждень, коли ви зможете добре заробити. Проявляйте наполегливість і дотримуйтеся власних інтересів. Благополуччя родини буде залежати від ваших дій і рішень.

Знак зодіаку СтрілецьСТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12).
Доля неодмінно чим-небудь вас обдарує. Постарайтеся скласти план дій і орієнтуватися за ним. Проявіть розумну обережність. Справам доведеться присвятити багато сил і часу, але перевантажувати себе теж не варто.

Знак зодіаку КозерігКОЗЕРІГ (22.12-20.01).
Заради досягнення мети вам доведеться пожертвувати вільним часом і своїми планами. Варто брати на себе провідну роль, у вас буде маса можливостей блиснути талантами.

Знак зодіаку ВодолійВОДОЛІЙ (21.01-20.02).
Не варто занадто покладатися на логіку й розум. Поки ви будете обмірковувати кожну дрібну деталь, натхнення втече, і вся конструкція розвалиться. Вас очікують удалі зустрічі та спілкування з важливими людьми.

РИБИ Знак зодіаку Риби(21.02-20.03).
Час самотності закінчився. Настав час показати себе у світі. Надолужуйте упущене, завойовуйте нові позиції. Подумайте про нові знайомства. Пам’ятайте, що люди, які вас оточують, будуть вдячні за турботливе й уважне ставлення.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.