Астрологічний гороскоп на тиждень

з 6 по 12 квітня

Весна квітує

Знак зодіаку ОвенОВЕН (21.03-20.04)
Ситуація буде складатися залежно від вашої працездатності. Не вживайте ніяких рішучих дій. Залиште все на своїх місцях. Вихідні бажано присвятити відпочинку, не зашкодить і навчання чому-небудь новому й цікавому.

Знак зодіаку ТелецьТЕЛЕЦЬ (21.04-20.05)
Ви зараз господар становища. Ваші бажання здійснюються, робота приносить задоволення й прибуток. В особистому житті відбуваються приємні зміни. У вихідні насолоджуйтеся: ви відчуєте гармонію та щастя, і ви це заслужили!

Знак зодіаку БлизнюкиБЛИЗНЮКИ (21.05-21.06).
Удача на вашому боці. Щось важливе зміниться у вашому особистому житті. Зараз ви можете прийняти вірне рішення. Візьміть паузу і просто подумайте.

Знак зодіаку РакРАК (22.06-22.07).
Щоб набути впевненості у власних силах не обов’язково поспішати і метушитися. Не відволікайтеся, зосередьтеся на важливому, і все вийде. В особистому житті все складається вдало і благополучно.

Знак зодіаку ЛевЛЕВ (23.07-23.08).
Краще нічого не відкладати, зробіть усе тут і зараз. Постарайтеся одержати задоволення від спілкування з близькими, які вас явно цінують. Чим захопливіше ви будете хвалити близьких людей, тим щасливішими станете самі.

Знак зодіаку ДіваДІВА (24.08-23.09).
Постарайтеся не роздмухувати з мухи слона у сімейному житті й уникайте бурхливих переживань. Швидше за все, доведеться активно діяти незважаючи навіть на те, що ваші дії порушать звичайний порядок речей.

Знак зодіаку ТерезиТЕРЕЗИ (24.09-23.10).
Вас може очікувати багато цікавих знайомств. Якісь із них виявляться навіть доленосними. Люди, що вас оточують, будуть настроєні до вас по-доброму й підтримають багато ваших ідей.

Знак зодіаку СкорпіонСКОРПІОН (24.10-22.11).
Будь-яка робота буде вам під силу, вона, швидше за все, виявиться творчою і принесе солідний прибуток. Але вам потрібно дотримуватися певних правил: не варто поспішати, дотримуйтеся вичікувальної стратегії.

Знак зодіаку СтрілецьСТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12).
Ви здатні добитися приголомшливих результатів, просто опинившись у потрібний час у потрібному місці. Чекайте гарних новин. Особисте життя вас теж порадує.

Знак зодіаку КозерігКОЗЕРІГ (22.12-20.01).
Робота почне приносити плоди. Вам необхідно звільнити себе від непотрібних зустрічей і контактів. Не варто витрачати багато часу на соцмережі. Менше суєти і побільше спокою.

Знак зодіаку ВодолійВОДОЛІЙ (21.01-20.02).
Свої плани та задуми краще зберігати в секреті, тоді буде більше шансів реалізувати їх. Ви будете успішні й затребувані.

 

РИБИ Знак зодіаку Риби(21.02-20.03).
Схоже, настав момент, коли варто щось у собі змінити, відмовитися від стереотипів. Прислухайтеся до голосу інтуїції й остаточно вирішіть, у якому напрямку й з ким ви прагнете йти по життю далі.

FacebookTwitterPinterest

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *