Астрологічний гороскоп на тиждень

з 25 по 31 січня

Відлига

Знак зодіаку ОвенОВЕН (21.03-20.04)
Постарайтеся проявити свої лідерські якості. Ви будете надзвичайно приємним співрозмовником і зможете переконати кого завгодно в чому завгодно. Не відмовляйте в допомозі людям, що звернулися до вас.

Знак зодіаку ТелецьТЕЛЕЦЬ (21.04-20.05)
Усе вийде, варто тільки захотіти. Тому можете не домагатися й не боротися. Удача сама прилетить вам у руки. І виконає ваше заповітне бажання. Те, що вам раніше доводилося просити, віддадуть вам просто так, ще й із задоволенням.

Знак зодіаку БлизнюкиБЛИЗНЮКИ (21.05-21.06).
У справах бажано дотримуватися традиційних точок зору. Доведеться багато працювати, можливі нові цікаві пропозиції. Вихідні добре провести на свіжому повітрі в компанії друзів.

Знак зодіаку РакРАК (22.06-22.07).
Тиждень сприяє цікавим знайомствам. Вам можуть перешкодити несподівані обставини. Проявіть свою лояльність. Старші родичі можуть виявитися джерелом досить цінних порад.

Знак зодіаку ЛевЛЕВ (23.07-23.08).
Ви стаєте просто незамінною людиною, без вас не можуть вирішити багато завдань. Але на вас лежить і велика відповідальність. Вам виявляють довіру й чекають підтримки і допомоги.

Знак зодіаку ДіваДІВА (24.08-23.09).
Події можуть виявитися для вас несподіваними. У випадку окремих невдач не варто зневірятися, це лише тимчасове явище. У вихідні сміливо беріться за важкі справи.

Знак зодіаку ТерезиТЕРЕЗИ (24.09-23.10).
Ви відчуєте смак до змін, у вашому житті з’являться нові знайомі. Не варто планувати нічого серйозного. У вихідні спілкування з друзями піде вам на користь і в емоційному, й у фінансовому аспекті.

Знак зодіаку СкорпіонСКОРПІОН (24.10-22.11).
Не бійтеся змін, вони виявляться до кращого. Ви зрозумієте, що таке кохання. Усвідомете, що воно взаємне, і знайдете можливість бути разом із людиною, яка вам потрібна.

Знак зодіаку СтрілецьСТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12).
Ви сповнені енергії й надій, опинетеся в потрібний час у потрібному місці й зможете вирішити важливу проблему. У вихідні відпочиньте від суєти, прогуляйтеся по парку.

Знак зодіаку КозерігКОЗЕРІГ (22.12-20.01).
Постарайтеся раціонально розподілити сили. Тиждень може стати міцним фундаментом для фінансового зльоту. Але для успішного втілення у життя задумів вам доведеться стати поблажливішим.

Знак зодіаку ВодолійВОДОЛІЙ (21.01-20.02).
Ваші плани починають поступово реалізовуватися. Будуть удалими справи, початі ще торік. Але не варто переоцінювати свої сили. Краще у цей час звернути увагу на дім та родину, от де вас буде очікувати справжнє щастя і успіх.

РИБИ Знак зодіаку Риби(21.02-20.03).
Не зневіряйтеся в тому, що ви робите, навіть якщо на шляху виникнуть перешкоди. Схоже, багато планів доведеться переглянути. Вихідні будуть повні жвавих контактів і корисної інформації.

Читайте також: Напій для вашого здоров’я

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *