Астрологічний гороскоп на тиждень

з 18 по 24 жовтня

Осінь на дворі

Знак зодіаку ОвенОВЕН (21.03-20.04)
Якщо щось іде не за планом, не варто нервувати. Можливо, так навіть краще. Події будуть багато в чому залежати від вашого вибору. У вихідні ви будете повні сил і енергії, і зможете встигнути зробити багато чого.

Знак зодіаку ТелецьТЕЛЕЦЬ (21.04-20.05)
Удача сама пливе вам до рук. Можна впевнено приступати до виконання нового особливо важливого завдання. Навіть і не сумнівайтеся в повному успіху. Цілком імовірне здійснення бажань, аби тільки вони мали реальні обриси.

Знак зодіаку БлизнюкиБЛИЗНЮКИ (21.05-21.06).
Вдасться з легкістю добитися тих цілей, які ще недавно видавалися недосяжними. Може відбутися кардинальна зміна ваших життєвих установок. Ваші ідеї принесуть прибуток.

Знак зодіаку РакРАК (22.06-22.07).
Виправте помилки, які були допущені у відносинах із близькими. Гарний настрій і позитивні емоції будуть притягувати до вас людей, як магніт. Постарайтеся реально оцінити свої сили й не перевантажувати себе.

Знак зодіаку ЛевЛЕВ (23.07-23.08).
Гарний період для активної роботи. Небажано залишатися на самоті. Можна легко добитися своїх цілей, головне, щоб вони були поставлені. У вихідні поїдьте за місто.

Знак зодіаку ДіваДІВА (24.08-23.09).
Особиста чарівність дозволить налагодити необхідні партнерські відносини. Минулі заслуги дозволять відкрити досить перспективну справу. А сімейні проблеми улагодяться, настане період повного взаєморозуміння.

Знак зодіаку ТерезиТЕРЕЗИ (24.09-23.10).
Побережіть свої сили, надайте людям, що вас оточують, можливість самим вирішити свої проблеми. Справи почнуть поступово розвиватися й приносити прибуток. У вихідні вас буде супроводжувати успіх.

Знак зодіаку СкорпіонСКОРПІОН (24.10-22.11).
Вам давно пора багато чого змінити у своєму житті. У вас усе буде горіти в руках, ви зможете впоратися майже з усіма важливими справами й зважитися на важливий крок.

Знак зодіаку СтрілецьСТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12).
Ваші почуття можуть бути піддані випробуванням. У роботі успіх буде супроводжувати вас, якщо ви прикладете зусилля. Постарайтеся діяти за велінням почуттів, і все у вас вийде.

Знак зодіаку КозерігКОЗЕРІГ (22.12-20.01).
Не намагайтеся боротися з обставинами. Просто пливіть за течією. Не плануйте довгострокових справ. Це допоможе уникнути ускладнень у майбутньому.

 

Знак зодіаку ВодолійВОДОЛІЙ (21.01-20.02).
Досить метушливий і сумбурний період. Результати вашої діяльності обіцяють бути зримі й вагомі. Не зневажайте можливістю завести нові знайомства, вони можуть відкрити перед вами далекі обрії.

РИБИ Знак зодіаку Риби(21.02-20.03).
Бажано не йти на поводу в людей, озброєних маячними ідеями, і тим більше, не варто вплутуватися в авантюри, що обіцяють чудові перспективи. На вихідні не варто проводити багато часу в гучній компанії.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *