Астрологічний гороскоп на тиждень

з 10 по 16 серпня

Маковея

Знак зодіаку ОвенОВЕН (21.03-20.04)
Подолати перешкоди вам дозволить впевненість у власних силах. Не слухайте тих, хто буде вам говорити, що ви все робите неправильно. На вас чекають зустрічі з людьми з давнього минулого і нові знайомства.

Знак зодіаку ТелецьТЕЛЕЦЬ (21.04-20.05)
Ви повні сил, тому дійте, у вас усе вийде, не упускайте шанс багато чого змінити на краще. Вас буде супроводжувати гарний настрій, можна сміливо втілювати у життя найавантюрніші плани.

Знак зодіаку БлизнюкиБЛИЗНЮКИ (21.05-21.06).
Усе складається вдало і ви зможете зберегти рівновагу, перебувати у спокійному настрої, не допускати суєти і не проявляти поспіху в справах.

Знак зодіаку РакРАК (22.06-22.07).
Займайтеся тільки тими справами, які вже початі й вимагають продовження. Радійте життю й постарайтеся підтримати гармонію у власній душі й у своїй родині. Проявіть якнайбільше терпіння та м’якості в спілкуванні з близькими.

Знак зодіаку ЛевЛЕВ (23.07-23.08).
Вам необхідно зібратися та сконцентруватися перед вирішальним ривком. Обходьте гострі кути, краще не привертати до себе зайвої уваги. У вихідні приділіть більше уваги дітям.

Знак зодіаку ДіваДІВА (24.08-23.09).
Ваші справи підуть угору за умови, що ви не будете намагатися всім довести, що ви кращий за всіх. Постарайтеся розслабитися і живіть із задоволенням. У вихідні уникайте суєти, побудьте на самоті.

Знак зодіаку ТерезиТЕРЕЗИ (24.09-23.10).
Озирніться і тверезо, без ілюзій, гляньте на своє життя, тому що настав момент конструктивних змін. Вихідні – вдалий час для реалізації задуманого, постарайтеся добитися бажаного, однак реалістично розраховуйте свої сили.

Знак зодіаку СкорпіонСКОРПІОН (24.10-22.11).
Удалий час, коли ви зможете позбутися непотрібного вантажу і будете повільно, але вірно просуватися до намічених цілей. Будьте уважні у фінансових справах. У вихідні приділяйте більше уваги близьким людям.

Знак зодіаку СтрілецьСТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12).
Ви можете бути відвертими і не приховувати своїх почуттів, тому що навколо вас дійсно близькі люди та однодумці. І разом ви можете гори звернути. На вас очікує маса задоволень в особистому житті та великий прибуток.

Знак зодіаку КозерігКОЗЕРІГ (22.12-20.01).
Не час щось змінювати, варто розслабитися й сумлінно виконувати свою справу. Не створюйте для себе зайвих проблем через вашу гіпервідповідальність. Вихідні обіцяють подарувати радість від спілкування з друзями.

Знак зодіаку ВодолійВОДОЛІЙ (21.01-20.02).
Ваше занепокоєння з приводу власних можливостей безпідставне, спробуйте зупинитися на чомусь певному і йдіть до кінця. Втілюючи заповітні плани в життя, варто все ж враховувати думку близьких.

РИБИ Знак зодіаку Риби(21.02-20.03).
Бажано проявляти більше фантазії, почуття гумору й оптимізму. Якщо у вас вийде менше говорити і більше слухати, це буде найкраща стратегія. Спілкування з друзями у вихідні принесе чимало приємних хвилин і підніме настрій.

Читайте також: Літній домашній лимонад із тархуном

Передплата онлайн
FacebookTwitterPinterest

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *