Астрологічний гороскоп на тиждень

з 3 по 9 квітня

Весняне небо

Знак зодіаку ОвенОВЕН (21.03-20.04)
Не тримайтеся за досягнення минулого. Зосередьтеся на головному тут і зараз, щоб просунутися у справах і добре відпочити з друзями на вихідних.

Знак зодіаку ТелецьТЕЛЕЦЬ (21.04-20.05)
Вдалий тиждень. На вас чекають цікаві зустрічі та знайомства. І все ж постарайтеся контролювати свої емоції, будьте зібрані та акуратні в усьому.

Знак зодіаку БлизнюкиБЛИЗНЮКИ (21.05-21.06).
У вас з’явиться шанс успішно реалізувати всі свої плани. Не прогавте вдалу нагоду! Вихідні – ідеальний час для спілкування та жартів у різних товариствах.

Знак зодіаку РакРАК (22.06-22.07).
Уникайте гучних обговорень, краще зосередитися на самостійній роботі. Постарайтеся закінчити давні справи. У вихідні будете оточені турботою близьких.

Знак зодіаку ЛевЛЕВ (23.07-23.08).
Не виключені перешкоди у справах і планах. Можливі непорозуміння з рідними та друзями. Обережніше з оригінальними ідеями, бо вас, швидше за все, не зрозуміють.

Знак зодіаку ДіваДІВА (24.08-23.09).
Відповідальний, напружений період. Щоб досягти успіху у справах, знадобиться велике терпіння, зате все задумане точно здійсниться.

Знак зодіаку ТерезиТЕРЕЗИ (24.09-23.10).
Не проявляйте зайву активність. Продумайте все і не ризикуйте без гострої потреби. Поговоріть щиро з близькими – вони вас підтримають.

Знак зодіаку СкорпіонСКОРПІОН (24.10-22.11).
Успіх не за горами, особливо якщо працюватимете з натхненням. Можете розраховувати на фінансовий прибуток. Якщо непокоїть проблема вибору, порадьтеся з родичами.

Знак зодіаку СтрілецьСТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12).
Фінансове становище стабілізується. Однак не доводьте ситуацію до неприємностей в особистому житті. Вирішуйте питання мирним шляхом.

Знак зодіаку КозерігКОЗЕРІГ (22.12-20.01).
Перш ніж братися за ризиковані справи, добре все обміркуйте і проаналізуйте. Від вашої кмітливості та обережності залежить ваше майбутнє.

Знак зодіаку ВодолійВОДОЛІЙ (21.01-20.02).
Ви легко зможете допомогти своїм друзям, а вони будуть приємно вражені вашою турботою. Але не завантажуйте себе зайвими справами, приділіть увагу дому та сім’ї.

РИБИ Знак зодіаку Риби(21.02-20.03).
На початку тижня будьте обережнішими у вирішенні важливих питань. Не варто пробивати чолом стіну, можна все вирішити шляхом мирних переговорів.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *