Астрологічний гороскоп на тиждень

з 12 по 18 квітня

Весняні квіти

Знак зодіаку ОвенОВЕН (21.03-20.04)
Перемоги, завойовані на цьому тижні, ще довго будуть приносити призові. Бережіть свої сили, тому що суперечки й переговори загрожують відняти у вас багато енергії. У вихідні віддайте перевагу пасивному відпочинку.

Знак зодіаку ТелецьТЕЛЕЦЬ (21.04-20.05)
Вас очікує успіх в особистому житті. Терпіння й праця, дійсно, усе перетруть і подарують вам виконання найзаповітніших бажань. У вихідні відмінно пройдуть поїздки й подорожі.

Знак зодіаку БлизнюкиБЛИЗНЮКИ (21.05-21.06).
Ви зможете стати лідером і організатором дуже вдалих і прибуткових подій. Для того, щоб бути прекрасним співрозмовником, зовсім не потрібно багато говорити, набагато важливіше вміти слухати.

Знак зодіаку РакРАК (22.06-22.07).
Спробуйте трохи змінити свій стиль спілкування. Будьте неквапливі й уважні, не намагайтеся всі проблеми вирішувати самостійно, радьтеся з близькими людьми.

Знак зодіаку ЛевЛЕВ (23.07-23.08).
Сприятливий час для дій, що вимагають відповідальності й уваги, зосередженості й дисципліни. Варто ставити перед собою реалістичні завдання, не намагайтеся зробити все й відразу.

Знак зодіаку ДіваДІВА (24.08-23.09).
Найбільш затребуваним зі списку ваших здібностей буде дипломатичне мистецтво. Потрібно вміти вчасно промовчати. У вихідні поступки в дрібницях дозволять зберегти мир і благополуччя у вашій родині.

Знак зодіаку ТерезиТЕРЕЗИ (24.09-23.10).
Настав час для самореалізації й розкриття творчого потенціалу. Шукайте новий підхід до старих проблем. Безжалісно розставайтеся з усім застарілим і непотрібним. Вас чекає вигідне ділове співробітництво.

Знак зодіаку СкорпіонСКОРПІОН (24.10-22.11).
Чекайте серйозних змін у сімейному житті, й обставини складуться на вашу користь. Буде чудово, якщо ви витратите всю енергію на сімейні відносини.

Знак зодіаку СтрілецьСТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12).
Вас чекає творче натхнення у всьому, навіть у повсякденній роботі. Мінімальні зусилля будуть давати максимум результату. Добре вирішуються банківські питання. Вихідні присвятіть родині.

Знак зодіаку КозерігКОЗЕРІГ (22.12-20.01).
Раціональність і вміння збалансувати свої емоції дозволять вам розкрити свій потенціал. У спілкуванні стежте за своїми висловлюваннями, почувши критику, не поспішайте ображатися, а зробіть правильні висновки.

Знак зодіаку ВодолійВОДОЛІЙ (21.01-20.02).
Починається стрімкий зліт активності та приплив життєвих сил. Справи обіцяють складатися досить успішно, ви одержите вигідну пропозицію. Згадайте про друзів, не забудьте запросити їх у гості.

РИБИ Знак зодіаку Риби(21.02-20.03).
Незважаючи на суєту, обов’язково влаштуйте собі невеликий перепочинок. Бігати, намагаючись усе встигнути, не варто, інакше повністю втомитеся до вихідних.

Читайте також: Цибуля з медом від кашлю

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *