Астрологічний гороскоп на тиждень

з 25 вересня по 2 жовтня

Городина

Знак зодіаку ОвенОВЕН (21.03-20.04)
На вас чекає гармонійний тиждень. Сприятливими будуть поїздки, зустрічі та дискусії. Не нехтуйте заходами безпеки, зокрема й санітарними. Не піддавайтеся на провокації, щоб уникнути сварок і образ.

Знак зодіаку ТелецьТЕЛЕЦЬ (21.04-20.05)
Тиждень обіцяє бути позитивним. Фортуна буде на вашому боці і справи стрімко підуть угору. Тільки намагайтеся тримати емоції під контролем, щоб вами опанував спокій. Відпочинок піде вам на користь.

Знак зодіаку БлизнюкиБЛИЗНЮКИ (21.05-21.06).
Доведеться вирішувати фінансові проблеми. Ваші плани не збігаються з дійсністю. У п’ятницю намагайтеся не занурюватися в спогади про минуле, інакше вам не уникнути поганого настрою і з’ясування стосунків.

Знак зодіаку РакРАК (22.06-22.07).
Вас супроводжуватиме удача. Тому намагайтеся максимально використати шанс, який надає вам доля. Ви зможете вирішити проблеми, що накопилися. А вихідні присвятіть відпочинку, щоб набратися сил.

Знак зодіаку ЛевЛЕВ (23.07-23.08).
У першій половині тижня краще відмовитися від скрупульозної роботи – вона не принесе бажаного результату, а ви даремно згаєте час. Дозвілля краще проводити на самоті.

Знак зодіаку ДіваДІВА (24.08-23.09).
Цього тижня вашій працездатності та ініціативності можна позаздрити. Але з такими темпами до вихідних ви почуватиметеся як вичавлений лимон. Краще збавте оберти.

Знак зодіаку ТерезиТЕРЕЗИ (24.09-23.10).
Наскільки вдало все складеться наступного тижня, залежатиме лише від вашого настрою і розважливості. Не розраховуйте на чиїсь поради – вам доведеться самостійно вирішувати всі проблеми.

Знак зодіаку СкорпіонСКОРПІОН (24.10-22.11).
Не рекомендується ризикувати і починати нові справи та складати плани. Водночас слід приділити більше уваги і часу близьким. Вам доведеться вирішувати сімейні питання.

Знак зодіаку СтрілецьСТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12).
Краще тримати себе в руках і не витрачати увагу на дрібниці. Віддайте перевагу справам, які не зажадають від вас великих енергетичних витрат. В особистому житті очікуються приємні моменти.

Знак зодіаку КозерігКОЗЕРІГ (22.12-20.01).
Початок тижня обіцяє бути успішним. Головне – зберігати спокій і залишатися розсудливими. Другу частину тижня вам краще провести з хорошим фізичним навантаженням.

Знак зодіаку ВодолійВОДОЛІЙ (21.01-20.02).
Уважно поставтеся до своїх фінансів, інакше доведеться брати у борг, а цього зовсім не хочеться. Робочі питання вирішуватимуться на вашу користь. Присвятіть більше часу відпочинку і релаксації.

РИБИ Знак зодіаку Риби(21.02-20.03).
Це досить сприятливий тиждень. Питання фінансів і здоров’я вирішуватимуться успішно. При цьому не забувайте приділяти увагу рідним і близьким – вони потребуватимуть вашої підтримки та піклування.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.