Австралійка сколотила стан на обіймах з незнайомцями

Австралійка сколотила стан на обіймах
Австралійка сколотила стан на обіймах з незнайомцями

Мешканка штату Квінсленд Джессіка О’Нілл працює “професійним обіймачем”. Незвичайну кар’єру вона розпочала півроку тому і з тих пір отримує по 1516 австралійських доларів на тиждень. До цього О’Нілл працювала масажистом і психологом у власній студії.

За її словами, година обіймів, яка коштує 81 австралійський долар, допомагає самотнім і людям, що страждають від депресії, відчути себе коханими і потрібними. Також вона готова провести психотерапевтичну сесію з обіймами за 111 австралійських доларів і “дружню зустріч” з кавою і обіймами за 152 австралійських долара.

“Я завжди любила людей і обожнювала обніматися. Це частина моєї натури і моє призначення. Моя мама була такою ж, і її обійми завжди робили світ навколо кращим”, – пояснила О’Нілл.

Вона зізналася, що ідея прийшла до неї, коли вона обіймала своїх клієнтів перед психотерапевтичною сесією, і це допомагало їм розкриватися і боротися з тривожністю.

За словами 35-річної жінки, чоловік не проти її роботи, незважаючи на те, що більшість її клієнтів – чоловіки. За час роботи у неї пару раз виникали “незручні ситуації”, але, як правило, клієнти тримають себе в руках.

Перед початком години обіймів вона медитує разом з клієнтом і питає його, чому він вирішив до неї звернутися.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *