Бабусині поради, як краще мити волосся

як краще мити волосся
Бабусині поради, як краще мити волосся

Хочу дати кілька порад по догляду за жирним волоссям. Якщо ваше волосся після миття дуже скоро брудниться, то не варто намагатися вирішити цю проблему за допомогою шампунів і бальзамів. Причина зазвичай криється набагато глибше.

Більшість перукарів радять рідше їх мити. Виявляється, чим частіше ми миємо голову, тим швидше волосся жирніє. Імовірно, у процесі миття ми змиваємо якийсь захист із волосся. Якщо ж мити його рідше, то воно знову набуває цей захист.

Спробуйте витримати більший термін без миття і волосся дійсно буде довше залишатися чистими. Я перевірила на собі й переконалася, що цей метод працює.

Також не варто мити голову дуже гарячою водою, так як вона сприяє посиленій роботі сальних залоз, внаслідок чого виробляється велика кількість поту й жиру. Як наслідок – волосся дуже швидко стає жирним. Із цієї ж причини не рекомендується часто користуватися феном. Для щоденної сушки або укладання волосся користуйтеся холодним режимом.

Ретельно підбирайте засоби по догляду за волоссям. Якщо у вас сухі кінчики волосся, то, застосовуючи засоби для їхнього зволоження, стежте, щоб вони потрапляли тільки на пошкоджені кінці, а не на шкіру голови. Спробуйте й бабусині поради: мийте голову не частіше 2 разів на тиждень дігтярним або господарським милом. Звучить жахливо, але багато жінок користуються цими засобами для догляду за волоссям і бід не знають!

Катерина Харчевкіна, по e-mail

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *