Барбара Брильська: «Я завжди дивилася на красу, а потім на все інше…»

Вона була ідеалом краси для багатьох чоловіків і справжньою іконою стилю для жінок. Але мало хто знає про життя Барбари, трагічну смерть її доньки, роботи в кіно та громадянську позицію. Але все по черзі…

Барбара Брильська була ідеалом краси для багатьох чоловіків і справжньою іконою стилю для жінок
Життєві перипетії

Народилася Барбара у 1941 році в містечку Скотники в районі Лодзі, 5 червня, але не всі знають, що насправді це не справжня дата народження знаменитості. Як зізнається сама Барбара, її справжній день народження – 29 травня. За її словами, мати спеціально вписала іншу дату народження.

«Наше містечко недалеко від Лодзі зайняли фашисти і наказали реєструвати всіх новонароджених дітей за їхніми правилами. Сім’ї «правильно» зареєстрованих немовлят обіцяли не чіпати. І моя мама спеціально записала мене за німецькими правилами на тиждень пізніше, насправді я народилася 29 травня», – зізналася в одному з інтерв’ю актриса.

Сім’я Барбари жила в повоєнний час у розгромленій Польщі, доньку виховували в суворості. Дівчинка росла дуже творчою і талановитою – закінчила художній ліцей потім вступила до Лодзинської вищої театральної школи, а у 1967 році закінчила Варшавську вищу школу театру, кіно і телебачення.

Барбара Брильська в юності

Першу невелику роль зіграла у 15 років у фільмі «Калоші щастя», а от її справжня акторська кар’єра почалася у 1963 році, тоді 22-річна студентка зіграла знакову роль у фільмі «Їх будній день». У 1966 році, після закінчення навчання, виконала роль жриці Ками у фільмі «Фараон». Але популярність їй приніс скандальний фільм «Анатомія кохання». Після актриса почала грати в зарубіжних картинах, серед яких і роль Наді у фільмі «Іронія долі». Образ Наді з фільму їй так сподобався, що актриса перейняла його й у своє звичайне життя. Але в Польщі актрису незлюбили за цю роль.

Попри те, що у кар’єрі Брильської все йшло добре, то в особистому житті її чекали невдачі. Вона часто закохувалася і розлучалася з чоловіками.

«Я завжди дивилася на красу, а потім на все інше: немає краси – і чоловіка немає», – говорила вона.

Заміж Барбара виходила тричі, і всі її шлюби закінчилися розлученнями. Третім чоловіком знаменитості став лікар-гінеколог Людвіг Космаль. У їхньому шлюбі народилося двоє дітей, яких подружжя назвали на свою честь. Старшу дочку Барбара ласкаво називала Басею. Після народження сина Барбара і Людвіг розлучилися.

Дочка Брильської – Бася, від матері взяла все – і талант, і красу. Вперше на екранах Бася з’явилася разом із матір’ю у фільмі «Час повного місяця», у 15 років. Тоді її помітили модельні агентства і з юного віку дівчина почала працювати моделлю.

Але в 21 рік Барбара-молодша трагічно загинула в автокатастрофі в Бжезинах. За кермом був її тодішній коханий, син Анджея Жулавського, Ксаверій.

Смерть доньки дуже підірвала стан Брильської. Кілька років після трагедії в її житті були постійні сльози і депресія. Розраду вона знайшла в молодшому синові.

Деякий час ходили чутки, що актриса хвора на рак, але вона спростувала цю інформацію.

«Ні. Який рак? Ой, Боже мій, Боже. Які дивні чутки», – повідомила Барбара в одному з інтерв’ю.

У 80 років Барбара Брильська зазнала серйозної травми – в артистки був зламаний хребет. Зірка не рухалася самостійно та практично не розмовляла. Скасувала всі інтерв’ю та попросила журналістів не турбувати її. Реабілітація була важкою і довгою. Вона зізналася, що молилася за своє одужання, тому що не мала від медиків жодних прогнозів.

Барбара Брильська

За свою творчу кар’єру Брильська знялася у понад 70 картинах. А зараз веде спокійне життя, відпочиває у своєму будинку, виховує онуків.

«Жити у цьому г*вні не можна»

Уперше проти путіна Барбара Брильська виступила ще у 2015 році. А нещодавно Барбара підтримала свою колегу з росії Лію Ахеджакову, яка засуджує війну.

«Ліє, так тримати! Батьківщина, така батьківщина, її негідна. Звичайно, їй потрібно їхати. Вони не дадуть їй життя, ці прокляті Богом люди. Їй потрібно їхати і боротися, як ми», – сказала Брильська в коментарі росЗМП.

Зірка гнівно висловила все, що думає про росіян і російську владу. Акторка наголосила, що «росіяни повинні зрозуміти, що жити у цьому г*вні, у якому вони живуть, не можна».

На думку зірки, про нормальне життя у росії чули лише жителі Москви та Санкт-Петербурга.

«Решта народу подивіться, як живе… Омськ, Новосибірськ… Ми прилітаємо туди, і мені страшно виходити з літака. Там скрізь злидні, там неможливо жити, однак вони досі не можуть зрозуміти, що може бути по-іншому», – серед російських пропагандистів правдиві слова польської акторки викликали хвилю гніву.

Пропагандисти незадоволені правдою, яку їм вкотре сказали у цивілізованому світі та вигадали для Брильської «покарання». Так, одна з путіністок, голова комітету держдуми рф із розвитку суспільства Ольга Занко запропонувала «помститися» Брильській та вирізати її з радянської стрічки «Іронія долі, або з легкою парою!».

путіністка навіть показала, як можна «замінити» Брильську на іншу акторку. Вийшло, м’яко кажучи, лячно…

«Уют» №8-23.02.2023

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber
Теми:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *