Базовий гардероб для чоловіка

«УЮТ» №10-2019
Багато представників сильної статі досить байдуже ставляться до своєї зовнішності. Їх анітрохи не турбує те враження, яке вони справляють на оточуючих своїм недоглянутим зовнішнім виглядом. Хоча від цієї обставини залежить багато чого, зокрема кар’єра й удача на любовному терені.
Для того щоб мати чудовий вигляд, чоловікові не потрібно чогось надприродного. Досить мати у своїй шафі базові комплекти з тих речей, які підійдуть для різних ситуацій. Вони повинні ідеально сидіти по фігурі, а також приховувати її можливі недоліки. А стильна стрижка доповнить образ.
З чого почати
Насамперед необхідно провести ревізію гардероба й розсортувати одяг, призначений для різних видів діяльності. Це робота, хобі, сімейний відпочинок, культурні, урочисті заходи, романтичні побачення, дружні зустрічі, спорт у приміщенні, а також на вулиці та інше.
Бажаного ефекту можна досягти, звернувшись до вічної класики. Вона завжди залишається в моді, хоча дизайнери час від часу змінюють її фактуру, колір, додають декор.
Так звичайні речі набувають незвичайні, оригінальні риси. Але, на жаль, вони тримаються в тренді всього кілька сезонів і швидко застарівають. Тому краще віддати перевагу традиційним лаконічним предметам одягу.
Піджак. Саме цей виріб відкриває чоловічий гардероб. Трикотажний варіант, тобто блейзер, відмінно підійде до повсякденного кежуал-стилю, а також джинсам. Але найбільш зручним і практичним вважається піджак, зшитий із вовняної тканини під назвою «стрейч». Його головна позитивна властивість – не мнеться. Він відмінно поєднується з будь-якими штанами, виготовленими з такої ж тканини світлих і темних відтінків, а також джинсами. Під нього можна надягати різнокольорові сорочки, сорочки-гольф, футболки-поло. Для носіння блейзера є свої правила: ґудзик повинен розташовуватися на рівні лінії талії, а ширина лацканів становити не менше ніж сорок відсотків взятих від всієї ширини поли піджака. Якщо чоловік нижче середнього зросту, то їх роблять вужчими; невелике збільшення допомагає візуально подовжити кишені, оснащені клапаном або мають косий нахил; блейзер правильної довжини закриває зону сідниць на половину або дві третини; лінія плеча не повинна бути прямою, а навпаки, мати похилу форму, щоб візуально не робити плечі вузькими.
Кофти. У демісезонному, а також зимовому гардеробі чоловіка завжди має бути місце для затишних трикотажних речей. Перевага забарвлення – однотонні й нейтральні відтінки.
Джемпер. Тонкий варіант можна надягати прямо на голе тіло. Під модель товстої фактури рекомендується надягати сорочку, але не білого кольору. Мужності вигляду додасть V-подібний виріз.
Кардиган. Він доповнить ділові штани, а також сорочку з джинсами.
Гольф. Відмінно замінить сорочку. Підійде струнким представникам сильної статі, а також чоловікам із середньою статурою. У зимові дні замість гольфа можна надіти светр.
Сорочка. Класична сорочка білого кольору завжди повинна бути в арсеналі чоловічого одягу. Вона годиться для роботи, офіційних, культурних, святкових заходів, а також повсякденних виходів. Чудовою альтернативою білому тону стане виріб кольору шампанського, слонової кістки. Цей варіант підійде до теплого відтінку шкіри, тоді як перший – до холодного.
Костюм. Комплект із піджака, штанів, жилета повинен мати у своїй шафі кожен чоловік. Якщо його місце роботи знаходиться в офісі, то їх повинно бути не менше п’яти. Актуальні кольори: коричневі, темно-сині, сірі. До речі, і краваток повинно бути стільки ж, якщо не більше.
Джинси. Штани з деніму глибоких синіх відтінків класичного фасону підійдуть усім без винятку представникам сильної статі, незважаючи на комплекцію. На цих моделях також не повинно бути зайвого декору – заклепок, нашивок, принтів, дірок. Не рекомендується надягати вироби, що мають занижену лінію талії і спортивні варіанти, оснащені резинкою. Вони годяться тільки для підлітків.
Розглянувши запропоновані варіанти одягу, можна без зусиль скласти основний гардероб чоловіка.