Бережіть авто від сонця

Сонячні промені не лише несуть тепло та світло, а й можуть становити небезпеку, зокрема спричиняти перегрів автомобіля.

Як захистити авто від сонця
Чохол-тент для авто

При можливості намагайтеся завжди залишати авто в тіні. Найбільше страждає від спеки панель управління. Найкращий захист для неї – світлоповертальні шторки на лобове (від 40 грн) та бічне скло (від 30 грн), що кріпляться присосками. Але щоб захистити все авто, найкращим варіантом буде чохол-тент (від 500 грн).

Цікаво, що менше перегрівається чисте авто, бо краще відбиває сонячні промені. Існують також спеціальні поліролі та воски, що знижують інтенсивність впливу сонячних променів (від 80-90 грн).

Якщо авто під наглядом, бажано залишати привідкритими (до 1 см) протилежні вікна. Це знижує температуру в салоні на 5-7 °С.

Не залишайте в салоні на сонці побутову хімію, вироби у балончиках та запальнички – це може стати причиною займання. Особливу увагу приділяйте шинам, тиск у них має бути в нормі. Сонячні промені руйнують гуму, у ній утворюються мікротріщини.

Охолоджувати салон потрібно поступово, це особливо стосується власників авто з кондиціонерами. У дорогу обов’язково прихопіть антифриз або дистильовану воду, щоб долити при потребі.

«Погляд часу» №21-20.05.2021

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *