Безкоштовний проїзд тільки після реєстрації

Безкоштовний проїзд тільки після реєстрації
Безкоштовний проїзд тільки після реєстрації

«Погляд часу» №19-2019

У Черкаській області пенсіонерів просять пройти реєстрацію для безкоштовного проїзду в електропоїздах.
У компанії «Укрзалізниця» заявили про те, що велика частина витрат становить від перевезення пасажирів-пільговиків, в основному це пенсіонери.

У даний час на офіційному сайті Черкаської міськради з’явилося повідомлення про те, щоб пенсіонери, які часто користуються послугами компанії «Укрзалізниця» пройшли реєстрацію в Єдиному державному реєстрі пільговиків.

У такому випадку, за таких громадян компенсує витрати за проїзд місцева влада з міського бюджету. Якщо ж цього не станеться, залізничні перевезення можуть або припинитися на безоплатній основі, або ж просто пенсіонерам доведеться відмовитися від подібного виду транспортування. Транспорт, який не виправдовує навіть мінімальних витрат за своє існування на ринку перевезень стає збитковим.

При цьому прохання про реєстрацію пенсіонерів-пільговиків є не обов’язковою умовою, а добровільним бажанням. Процедура реєстрації абсолютно безкоштовна. Щоб дані про пільговиків занесли до відповідної бази, потрібно принести до регіонального відділення соціального забезпечення пакет документів і інспектор далі зробить усе самостійно.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *