Безпечна краса: як уберегтися від гепатитів у косметологічному салоні

Один із головних шляхів поширення гепатитів B і C – кров, яка може залишатися на професійному обладнанні у косметологічних салонах. Це стосується не лише відвідувачів, а й самих майстрів.

Як уберегтися від гепатитів у косметологічному салоні

Зверніть увагу на дотримання гігієни рук: до і після контакту з кожним клієнтом майстер повинен обробити руки антисептиком (якщо треба, то й під час процедури).

Засоби для гігієни рук та одноразові рукавички мають бути в легкодоступних місцях, рушники для рук – одноразові.

Місця для миття рук мають бути обладнані дозаторами з рідким милом та антисептиком.

Дезінфекція і стерилізація інструментів. Найкращий рекомендований метод стерилізації – паровий. Сухожарова шафа не забезпечує необхідний рівень обробки. Щоби перевірити, чи обладнання для дезінфекції та стерилізації відповідає вимогам до медичного обладнання, попросіть показати відповідний сертифікат.

Очищення меблів. Меблі в салоні мають бути виготовлені з матеріалів, придатних для санобробки. Очищувати поверхні та дезінфікувати інструменти необхідно засобами дезінфекції, зареєстрованими та дозволеними для використання в Україні.

Сортування та утилізація відходів. Безпечне поводження з відходами знижує ризик поширення інфекцій.

Вірусні гепатити B і C найчастіше передаються під час медичних маніпуляцій із використанням зараженого обладнання та інструментів, переливання зараженої крові або її компонентів, уживання наркотиків ін’єкційно та інтраназально, а також унаслідок незахищених статевих контактів.

«Уют» №35-26.08.2021

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *