Бійцям ООС на передовій збільшили виплати

Бійцям ООС на передовій збільшили виплати
Бійцям ООС на передовій збільшили виплати

«Погляд часу» 20-2019

Міністр оборони України Степан Полторак підписав наказ про збільшення з 1 травня виплат за участь в ООС на Донбасі на 5 тис. грн військовослужбовцям, які перебувають на лінії бойового зіткнення, і на 1 тис. грн — в інших районах ООС.

“Мінімальне грошове забезпечення військовослужбовця-контрактника, який залучений до участі в операції Об’єднаних сил, становитиме на першій лінії – 27,3 тис. грн, в інших районах проведення операції – 16,8 тис., командира взводу – на першій лінії від 31,1 тис., в інших районах – від 20,6 тис., командира батальйону – від 35,5 тис. грн на першій лінії та від 25 тис. грн – в інших районах”, – йдеться в повідомленні на сайті Міноборони України.

Так, командир бригади, який виконує завдання на лінії бойового зіткнення, буде отримувати мінімальне грошове забезпечення – 42 тис. грн, а в інших районах проведення операції – 31,5 тис. грн.

“Зазначене підвищення відбувається в плановому порядку у межах виділених 2019-го у держбюджеті коштів на утримання Збройних сил у напрямі витрат на виплату грошового забезпечення військовослужбовцям і не вимагає додаткового виділення бюджетних коштів або перерозподілу з інших статей витрат”, – підкреслили в Міноборони.

 

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *