Бюджетний суперметод, що позбавляє трави між плитками назавжди

Як би старанно не укладалася плитка, а трави, яка пробивається крізь щілини, з часом – не уникнути. Іноді потужні бур’яни здатні не тільки пробитися крізь плитку, але навіть підняти її. Тим часом поряд із покупними гербіцидами, які зовсім не є дешевими і безпечними, існують випробувані дачниками засоби.

Як позбутися трави між плитками

Винахідливі дачники випробували багато: від попереднього видалення бур’янів перед укладанням доріжок до випалювання трави й ошпарювання її окропом. Але не тут-то було. Коренева система деяких бур’янів здатна витерпіти будь-які екзекуції, а волога, яка зберігається у щілинах між плиткою робить середовище сприятливим для росту.

І все ж дієвий спосіб знищити бур’яни існує. Досить узяти оцтову кислоту, змішати її в пропорції 1 : 3 із водою, а потім додати 1 ст. л. солі і 10 крапель рідкого миючого засобу. Як тільки сіль розчиниться, можна приступати до обробки ділянки.

Проливати щілини потрібно з обережністю, працювати краще в рукавичках. Можна використовувати і обприскувач, при цьому важливо, щоб розчин випадково не потрапив на корисні рослини, адже пощади їм не буде.

Уже через 12 годин трава на пролитих ділянках матиме поганий вигляд. А через добу і зовсім перетвориться на труху.

«Уют» №31-29.07.2021

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber
Теми:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *