Боротьба з «цифровим старінням»

Боротьба з цифровим старінням
Боротьба з цифровим старінням

Це явище не нове, але косметичний ринок відреагував на нього зовсім нещодавно. Суть у тому, що світло, яке випромінюють екрани гаджетів (HEV-випромінювання), викликає передчасне старіння шкіри. І справляється воно із цим не гірше ультрафіолету. Гарна новина полягає в тому, що ці промені не є онкопровокаторами.

В іншому все не дуже радісно. Справа в тому, що HEV-промені входять у склад сонячного світла і поряд з UVA і UVB проникають в епідерміс, провокуючи появу зморшок і пігментацію. Чи варто говорити, що такі новини змусили активізуватися косметичні бренди. І досить швидко на ринку з’явилися лінії засобів, що запобігають саме «цифровому старінню».

Лютеїн, меланін, екстракти какао – усі ці компоненти оголошені відмінними борцями з HEV-випромінюванням. Але наскільки вони насправді допомагають?

Відповідь проста: те, що захищає від ультрафіолету, допоможе і від HEV-випромінювання. Так що перед тим, як дивитися на комп’ютері кіно чи набирати річний звіт, нанесіть на шкіру хороший шар засобів із SPF. Це й буде найдієвішим захистом. Решта (ті ж лютеїн і меланін) – доповнення, а не основні «ліки». А для профілактики користуйтеся кремами й сироватками з гіалуроновою кислотою – вони прекрасно стимулюють колаген і еластин.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *