Боротьба з корупцією – розстріл

Боротьба з корупцією
Боротьба з корупцією – розстріл

Китайці запропонували Україні свій власний варіант боротьби з корупцією – розстріл.

Чжан Чжунхуа, віце-президент Аньхойської зовнішньоекономічної будівельної корпорації, переконаний, що без корупційних перешкод Україна і Китай могли б співпрацювати у сфері будівництва, енергетики та аграрної галузі на вищому рівні. За його словами, у КНР обурені війною в Україні, молодістю чиновників і корупцією. Саме тому китайська сторона пропонує українцям свій власний метод боротьби з корупцією – розстріл.

«Чому у вас такі молоді міністри, чому вони так часто змінюються? Китайці не розуміють, чому корупційних чиновників не стріляють, як у нас», – заявив Чжан Чжунхуа.

Він також зазначив, що вважає Україну інвестиційно-привабливою, однак щоб співпрацювати з нею у багатьох напрямках, необхідно подолати перераховані вище перешкоди. Так, за його словами, китайська сторона готова посприяти, якщо українці захочуть побудувати швидкісний поїзд, який довезе пасажирів із Миколаєва до Києва усього за годину.

Україна дуже приваблива для будівництва станцій альтернативних джерел енергії, ГЕС і т. д. Хороші перспективи є і в аграрній галузі, оскільки у даний час Україна є сховищем зерна в Європі.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *