Боротьба з тарганами народними методами

Боротьба з тарганами
Боротьба з тарганами

Виявляється від тарганів є користь! По-перше, вони легко справляються з клопами, які іноді живуть у старих диванах. По-друге, вони можуть позбавити від непотрібної макулатури. Якщо залишити тарганів без їжі, вони почнуть їсти папір! Але краще все ж від них позбутися! Правда?

Народних методів боротьби з тарганами безліч. Борна кислота від тарганів це один з найефективніший спосіб позбутися небажаних гостей. Борна кислота спокійно можна купити в аптеках. Приманки з борною кислотою розкладають у блюдечка, кришечки від банок у місцях найбільшого скупчення тарганів. При сильній концентрації борної кислоти комахи гинуть швидше, при слабкій – через пару днів.

Рецепти

  • Зробіть суміш з яєчного жовтка і борної кислоти, яка за консистенцією нагадує рідкий сир. Розкладіть у місцях скупчення комах. Через 2 тижні висохлу суміш можна вимісити на свіжому жовтку і покласти знову.
  • У ложці води розчиніть ложку борної кислоти, додайте ложку манної крупи і ложку цукру. Розкладіть приманку і не забувайте змінювати у міру висихання.
  • У склянці води розчиніть 2 ч. л. борної кислоти і змішайте з крихтами білого хліба і розкладіть.
  • • Зручно поміщати приманку у пляшку. Зсередини горличка потрібно змастити олією, а потім обернути папером, залишивши отвір, щоб таргани легко заповзали, а виповзти не могли. Така пастка ефективна і для боротьби з рудими мурахами.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *