Браслет «Пандора» своїми руками

Браслет Пандора своїми руками
Браслет «Пандора» своїми руками

«УЮТ» №8-2019

Браслет «Пандора» є унікальною прикрасою, яку виконано у вигляді тонкого джгута або ланцюжка, на який нанизані намистини, знаки зодіаку, квіти або підвіски. Вартість таких браслетів досить висока, особливо якщо виконані прикраси з дорогоцінних металів і каменів.

Основою для браслета «Пандора» є ланцюжок зі шкіри, срібла, металу або золота, який скріплюється за допомогою великої намистини або маленької застібки. Якщо скласти браслет «Пандора» самостійно з різних за стилем елементів, то вийде унікальна прикраса, яку не побачите ні в кого і ніде.

Отже, наш майстер-клас про те, як зробити своїми руками браслет «Пандора».

Нам знадобляться: основа для браслета (шкіряна, металева, текстильна або прогумована); намистини; застібки; підвіски; кусачки.

Виміряйте окружність зап’ястя, додайте до отриманої величини 1,5-2 сантиметри.

До кінців основи прикріпіть застібки. На коротенький металевий ланцюжок прикріпіть підвіску або невеликий кулон, намистину.

Чітких правил про те, як зібрати браслет «Пандора», не існує. Ви можете комбінувати декоративні елементи в будь-якому порядку.

Рекомендуємо чергувати намистини та підвіски так, щоб вони не зливалися з кольором і фактурою. Залишилося нанизати намистини на основу – і прикраса готова.

Змінювати зовнішній вигляд браслета «Пандора» ви можете хоч щодня! Для цього необхідно придбати набір різноманітних намистин, підвісок, фіксаторів. Нанизуючи елементи на свій смак і настрій, ви завжди будете виглядати оригінально й стильно.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *