Бройлерам до раціону додавайте кульбабу й зелену цибулю

Курчат бажано купувати в травні, щоб вони встигли підрости до серпня, оскільки тоді ночі вже холодні.

Бройлерам до раціону додавайте кульбабу й зелену цибулю

Одразу ж як поселите курчат у приміщення, потрібно налити їм кип’яченої води. Поїти бройлерів слід протягом тижня. Із корму перші п’ять днів можна не давати нічого, крім пшона. Заборонено годувати курчат вареними яйцями чи вологим кормом, адже падіж птиці буває через неправильне годування. Годівниці мають розміщуватися так, щоб кожне курча мало вільний доступ до їжі. Через п’ять днів можна починати привчати їх до магазинного корму. Спочатку слід насипати трішки сухого корму та зволожити його сироваткою. І він не повинен бути дуже вологим.

У віці двох тижнів курчат можна привчати до зелені. Це подрібнена кропива й зелена цибуля.

Згодяться також дрібно нарізана гичка буряка, рання капуста, мокрець, кульбаба. У місячному віці бройлери повинні з’їдати 10 % зелені від об’єму всього корму. Ще можна додавати до їхнього раціону домашній сир.

Пам’ятайте, що не варто вводити кілька нових кормів одразу. Потрібно, щоб курчата звикали до їжі поступово, оскільки може статися нетравлення, бройлери захворіють.

У приміщенні, де тримаєте курчат, має завжди лежати суха солома, а місце вигулу не повинно бути надто просторим. При правильному утриманні через три місяці бройлери важитимуть по 2,5-3 кг.

«Погляд часу» №20-12.05.2022

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *