Будуть як нові!

очищення окуляр
Будуть як нові!

Ті, хто носить окуляри постійно, знають, як заважає, коли з часом лінзи стають брудними, зношеними і з’являються подряпини, які погіршують видимість. Що робити? Невже купувати нові окуляри?

Не поспішайте! Спробуйте позбутися подряпин з окулярів у домашніх умовах, використовуючи прості засоби, які є у вас напохваті.

Дуже важливо робити таке очищення регулярно. Запропоновані рецепти допоможуть окулярам надовго залишатися у відмінному стані, і ваші очі будуть менше втомлюватися і напружуватися.

Бікарбонат натрію (харчова сода)

Змішайте інгредієнт із водою до утворення пасти. Після цього нанесіть м’якими круговими рухами на лінзи. Промийте чистою холодною водою. Висушіть.

Зубна паста

Зубна паста (біла, найпоширеніша) також чудово підходить для видалення подряпин і бруду. Просто нанесіть трохи пасти на окуляри і протріть круговими рухами. Потім промийте проточною водою. Якщо подряпини глибокі, то повторіть цю процедуру ще раз.

Спрей для моніторів або склоочисник

Позбутися подряпин на окулярах можна, використовуючи спрей, який застосовують для очищення моніторів, а також найпростіший очищувач для скла. Ці засоби приберуть дрібні дефекти з поверхні скла.

Нанесіть трохи рідини на поверхню лінзи і протріть чистою фланелевою тканинкою. Після цього подряпини мають зникнути. При необхідності повторіть процедуру ще раз.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

1 коментар до “Будуть як нові!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *