Бурякова вода для квітів

Розкішне добриво для кімнатних рослин можна приготувати власноруч. Підживлення з бурякового відвару обов’язково допоможе квітам заповнити втрачені життєві сили.

Бурякова вода для квітів

Не виливайте бурякову воду, готуючи оселедець під шубою, вінегрет або інші подібні страви. Ефект, який вона надасть квітам, вас здивує!

Відвар із буряка служить відмінним добривом, яке ідеально підходить для всіх видів квітучих рослин. Річ у тім, що під час варіння у воду йде неймовірно велика кількість поживних елементів, що містяться у буряках. Тому готовий відвар може похвалитися своїм значним мінеральним складом. Адже він багатий на калій, магній, фтор, марганець і фосфор.

Викладаємо промитий буряк у каструлю і заливаємо водою. Не підсолюємо. Відварюємо овоч до готовності.

Переливаємо відвар, що охолонув, у ємність, зручну для використання. Розбавляємо його чистою водою у співвідношенні 1 : 1.

Варто використовувати лише свіжий відвар. Оскільки у ньому міститься найбільша кількість поживних речовин. Не чекайте, поки відвар втратить корисні властивості або прокисне.

Дуже важливо не перегодувати рослину. Використовуйте буряковий відвар як добриво не частіше ніж раз на тиждень. Такого поливу вистачить для рясного цвітіння та профілактики захворювань. Й алое, і фіалка, і навіть орхідея буйно зацвітуть завдяки такому поживному засобу.

«Уют» №43-27.10.2022

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *