Бюджетні способи оновлення оселі

Бюджетні способи оновлення оселі
Бюджетні способи оновлення оселі

Якщо ваша душа постійно прагне нових змін в інтер’єрі кухні чи геть у цілому будинку, то рекомендуємо звернути увагу на ці прості хитрощі, які обов’язково вам знадобляться. Такі способи є не лише простими, а й дуже економними, але значно освіжать ваш простір.

Додайте світла

Будь-яке додаткове освітлення значно урізноманітнить вашу кімнату. Додаткові лампи, торшери чи нічники зможуть доповнити затишок. Крім того, за допомогою додаткового освітлення ваші кімнати стають візуально більшими.

Бюджетні способи оновлення оселі

Прикрасьте стіни

Якщо ваші стіни виглядають надто нудними, то використайте їх як майданчик для творчості та проявіть на них власний характер. Якщо ви любите постери коміксів – сміливо розміщуйте їх у красивих рамках, любите імпресіонізм – додайте картини Клода Моне на свою стінку, маєте особливі малюнки або листи – додайте їм нового дихання. Не бійтесь експериментувати!

Поставте живі рослини

Можливо, ви не надто любите квіти і догляд за ними, однак елементарний догляд за кактусами чи декоративними мохами не доставить вам великої тяжкості. Придумайте оригінальні горщечки під домашні квіти або ж попросіть зробити щось цікаве на замовлення – дайте волю вашій фантазії.

Бюджетні способи оновлення оселі

Зробіть перестановку меблів

Цей спосіб як ніякий інший є найбільш дієвим та ефективним. Зміна зони комфорту чудово впливає на ваш настрій та організацію дня. Пересуньте улюблене крісло-качалку з лампою ближче до вікна, або ж краще організуйте свій письмовий стіл із рамками для фото. Ви відразу побачите, як приємно змінились ваші кімнати.

Облаштуйте балкон

У світі вже давно відійшли від використання балкону в ролі комори. Тепер балкони все частіше перетворюють у затишні тераси та куточки відпочинку. Створіть або ж маленький сад на балконі, або поставте невеличке крісло зі столиком, щоб на ньому можна було релаксувати в теплі літні вечори з келихом вина.

Бюджетні способи оновлення оселі

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *