Cелфі підвищують самооцінку

Cелфі підвищують самооцінку
Cелфі підвищують самооцінку

Аналітики фітнес-порталу провели опитування серед  користувачів і з’ясували, що самооцінка людини зростає, коли вона шукає вигідні ракурси для селфі.

Близько 1000 добровольців заповнили анкети, де, окрім іншого, зараховували себе до однієї з трьох категорій: не користувач соцмереж і не робить селфі, звичайний користувач і робить пару знімків себе в місяць, або завзятий користувач, який проводить понад три години в день у соцмережах і робить понад три селфі на місяць.

Результати опитування показали, що чим більше часу користувач витрачає на соціальні мережі, тим більше він схильний зосереджуватися на своєму зовнішньому вигляді та порівнювати себе з іншими, що, в принципі, ясна річ. Але також стало відомо, що звичайні та завзяті користувачі соцімереж за допомогою селфі підвищують свою самооцінку і задоволеність своїм зовнішнім виглядом. Тобто завдяки фотографуванню себе люди стають більш впевненими.

«Егоїзм може стати потужним важелем самолюбства і більшої самооцінки, а соціальна спільнота може виступати як арена для підтримки та заохочення», – пояснює представник фітнес-порталу. «Вам слід запитати себе, чому ви робите селфі – щоб підняти собі настрій, позмагатися з друзями та підписниками, або просто заради забави, щоб запам’ятати щасливі моменти», – зауважує доктор із лікарні Ленокс Хілл в США Роберт Глеттер.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.