Чай для курей

Чай для курей
Чай для курей

Мабуть, усім доводилося бачити, як випущені із приміщення кури п’ють дощівку чи клюють жадібно сніг. Тому періодично їм варто давати снігову воду, підігріту до +20 °С. Вона м’яка, за складом схожа на дистильовану. Така рідина легко всмоктується тканинами організму і є добрим розчинником для багатьох продуктів життєдіяльності й усіх мінеральних речовин, виводячи їх надлишок з організму. Однак часте вживання дистильованої води може спричинити зменшення необхідних сполук. Тому слід знати міру.

Раз на тиждень птиця повинна пити зарожевлену марганцівкою воду. Вона покращую обмін речовин, хоча й має здатність виводити з організму вітаміни. З лікувальною метою допускається розбавляти в 10 л води максимум 1 г марганцевокислого калію. До речі, цей розчин шкідливо наливати в металевий неемальований посуд. І пам’ятайте, що марганцівка не повинна застоюватися в напувалках понад 30 хвилин.

Окрім усього іншого, дбайливі господарі взимку готують курям чай із шипшини, прутиків малини, обліпихи, смородини, зеленої глиці та ін. А при поносах корисний відвар конячого щавлю (гущівник).

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *