Часник із молоком – це ліки від ста недуг

Часник із молоком – це старовинні народні ліки від ста недуг. Здавна відомо, що часник є природним антибіотиком, ось тільки через «аромат» його не станеш вживати щодня. Напевно, через це і вирішили колись варити цю пряність у молоці.

Часник із молоком – це ліки від ста недуг

У результаті вийшли відмінні ліки без специфічного запаху, які допомагають організму справлятися з багатьма захворюваннями, і не тільки простудними, як прийнято вважати.

Корисні властивості молока з часником такі. Напій знижує рівень шкідливого холестерину, покращує роботу серцево-судинної системи. Часникове молоко корисне для печінки, оскільки в часнику міститься велика кількість сірки, яка сприяє очищенню печінки і детоксикації організму. Зменшує запалення і больові відчуття при артриті. Напій налагоджує роботу нервової системи, позбавляє безсоння. Додайте в часникове молоко дрібку куркуми – вийде чудовий відхаркувальний засіб.

Варений часник лікує безпліддя як чоловіче, так і жіноче. Крім того, молоко з часником – народний засіб від імпотенції.

Для приготування напою візьміть:

  • 500 мл молока,
  • 250 мл води,
  • 10 зуб. часнику,
  • 2 ч. л. цукру (меду).

Часник очистіть, подрібніть. Воду змішайте з молоком і поставте на вогонь. Коли рідина закипить, додайте часник, зменшіть вогонь до мінімуму. Томити суміш потрібно протягом 10 хв., періодично помішуючи. Додайте цукор або мед.

Часникове молоко вживайте 2 рази на день незалежно від прийому їжі.

«Уют» №45-10.11.2022

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *