Часник проти хвороб дихальних шляхів

Перший і найвідоміший натуральний антибіотик – старий добрий часник. Це справжня і натуральна альтернатива антибіотикам.

Часник проти хвороб

Часник це прекрасний профілактичний засіб від багатьох, в першу чергу, застудних захворювань. Дослідження довели, що сирий часник за своїми властивостями не поступається, а в чомусь навіть перевершує широко відомий препарат тетрациклін. 

Часник здатний знищувати різні види бактерій і мікробів, завдяки цьому він дуже широко застосовується при лікуванні простудних захворювань. Він здатен подолати шістдесят різних видів грибків та двадцять типів небезпечних бактерій, навіть золотистий стафілокок, пневмокок, який і є збудником пневмонії.

Річ у тім, що у часнику міститься аліцин – потужний антимікробний компонент, хімічна сполука. Він найбільше допомагає при захворюваннях дихальних шляхів. Допомагає імунній системі вигнати «погані» бактерії.

Алліцин буквально “пожирає” величезну кількість хвороботворних мікробів в організмі людини.

Часник повністю нейтралізує так звані “вільні молекули”, які є джерелом постійної інфекції. Крім того, він бореться із захворюваннями жовчних проток і дизентерією.

Тибетські монахи славляться довголіттям, і їхній секрет саме в тому, що вони щодня їдять часник. Для профілактики захворювань достатньо з’їдати по два зубчики часнику на день, а якщо хвороба вже настала, то на час хвороби можна збільшити дозування до 3-4 зубчиків.

Протипоказання. Окрім індивідуального несприйняття часнику, слід обережно вживати його тим, хто страждає на хвороби шлунково-кишкового тракту, часті серцеві болі, епілепсію, геморой. Обережними слід бути вагітним та матерям – під час годівлі їсти сирий часник не варто.

Читайте також; Молоко з часником для здоров’я мозку

«УЮТ» № 25-18.06.2020

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *