Часті позиви до сечовипускання: поширені причини

Вважається, що позиви в туалет більш ніж 10-15 разів на добу – це багато. Найпоширеніша причина частого сечовипускання – інфекційні захворювання сечовивідних шляхів.

Часті позиви до сечовипускання

Інфекція сечовивідних шляхів. Одна з найпоширеніших причин почастішання походів до туалету – це цистит. Майже 80 % усіх жінок хворіють на нього бодай раз у житті. Якщо виникає підозра, що часті позиви до сечовипускання можуть бути пов’язані з інфекцією сечовивідних шляхів, треба обов’язково звернутися до фахівця, наприклад, уролога чи гінеколога.

Багато рідини. Із настанням теплого сезону кількість споживаної рідини автоматично збільшується. Різноманітні напої, супи, овочі та фрукти, наповнені вологою, – усе це збільшує кількість води в організмі, якій потрібен вихід.

Нервозність. Психіка та сечовий міхур тісно пов’язані, тому велике хвилювання чи переживання стресу також сприяє тому, що позиви до сечовипускання частішають. Це зумовлено тим, що сечовий міхур контролюється вегетативною нервовою системою, й мозок може стимулювати діяльність його м’язів специфічними сигналами.

Цукровий діабет. Згідно з рекомендацією Німецького діабетичного товариства (DDG), «якщо позиви до сечовипускання виникають у поєднанні зі стійким сильним відчуттям спраги, це може бути першою ознакою діабету».

Інші ранні симптоми діабету – це поколювання в ногах, постійна втома, труднощі з концентрацією, погіршення зору.

 «Погляд часу» №10-11.16.03.2022

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber
Теми:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *