Черкаський міськрайонний відділ Управління ДСНС України в Черкаській області повідомляє:

ДСНС України в Черкаській області повідомляє
Шановнi батьки!
Управління ДСНС України в Черкаській області звертається до батьків із проханням не залишати дітей без нагляду! Виховувати в малечі навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками.
Слід наголосити на важливості дотримання правил безпеки життєдіяльності в місцях літнього відпочинку та оздоровлення дітей, при виявленні маловідомих предметів, що за зовнішніми ознаками схожі на вибухонебезпечні, а також у місцях масового відпочинку громадян.
Знайдіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми про це. Пам’ятайте, що вимірюватимуться ці хвилини ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої біди, потрібно давати дітям чіткі рекомендації, як діяти в тій чи іншій ситуації. Пам’ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих!
Лише об’єднавши наші зусилля, ми зможемо донести важливість і необхідність дотримання правил безпеки життєдіяльності, тим самим попередивши можливі трагедії.
І пам’ятайте: у разі виникнення надзвичайної ситуації, телефонуйте — 101!

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber