Червоний буряк врятує від високого цукру

Червоний буряк врятує від високого цукру

Червоний буряк нормалізує рівень глюкози, допомагає у втраті ваги та зміцнює імунітет.

Буряк знижує артеріальний тиск, бо допомагає розширити артерії та зменшити частоту серцебиття. Цей овоч допомагає знизити рівень холестерину і не дозволяє зберігати його на стінках артерій. Це захищає від можливих серцевих нападів і інсультів.

Люди, які страждають діабетом, можуть вгамувати апетит, додаючи в їжу червоний буряк. Цей овоч має низький глікемічний індекс і контролює рівень глюкози, тим самим знижуючи апетит. Крім того, буряк містить мало калорій.

Дуже корисний для вагітних, оскільки багатий фолієвою кислотою. Також містить значну кількість заліза, а воно, як відомо, допомагає боротися з анемією. Дозволяючи кисню досягати всіх частин тіла, буряк підтримує життєві сили, бореться з втомою і підвищує опірність організму до інфекцій.

Буряк багатий ще й кремнієм, який грає важливу роль у засвоєнні кальцію в організмі. Тому склянка червоного бурякового соку запобігає остеопорозу.

Червоний буряковий сік підвищує розумову і фізичну діяльність організму на 16 %! Він може запобігти слабоумству і поліпшити загальну діяльність мозку.

«УЮТ» №10-05.03.2020

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *