Чим корисний аспірин в побуті

Аспірин був винайдений і впроваджений у масове виробництво ще 120 років тому лікарем Феліксом Хоффманном, який і до цих пір дивує своїми властивостями.
При цьому аспірин використовується не тільки у медицині, але і широко застосовують у побуті.

Чи корисний аспірин в побуті

  •  Якщо у воді, яка знаходиться у вазі з квітами, розчинена таблетка аспірину, то квіти довше зберігатимуть красу і радуватимуть оточуючих.
  •  За допомогою цих ліків можна покращувати структуру ґрунту. Заражений грибком низькокислих ґрунт можна «вилікувати» аспірином. Досить розчинити таблетку на літр води і полити цим «проблемну» грядку.
  • Щоб спробувати завести автомобіль, у якому сів акумулятор, що актуально при низьких температурах, потрібно кинути у нього півтаблетки на «банку» з дистильованою водою. Через реакції аспірину з електролітом відбудеться короткочасний заряд акумулятора, якого може вистачити на те, щоб завести автомобіль.
  • За допомогою аспірину можна видаляти плями від поту. Білі солоні розводи на тканині потрібно замочити у рідині (2 таблетки на 0,5 скл. води). Замочений у розчині одяг через 3 год. необхідно випрати за допомогою порошків.
  •  Пастою, що складається з потовчених ліків із водою, лікують прищі. Аспірин знімає почервоніння за 2-3 хви. Якщо цього не відбулося, то потрібно повторити процедуру. Після того як свербіж вщухне, місце застосування аспірину промивають за допомогою мильного розчину.
  • Жорсткі мозолі на п’ятах, їх ще називають «натоптиші», також легко усувають за допомогою аспірину. Необхідно розтовкти 5-6 таблеток у дуже дрібну пудру і змішати їх із лимонним соком. Досить 0,5 ч. л. До утворення пасти потрібно додати трохи води. Після того як суміш приготовлена, змастити нею мозолі й обмотати ступні тканинною серветкою. Потім надіти на ногу поліетиленовий пакет. Через 5-10 хв. можна розмотати ступні й обробити проблемні місця пемзою.
  • Якщо вас покусала оса, також допоможе аспірин. У такому випадку місце укусу змочують водою і натирають таблеткою аспірину.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber
Теми:

1 коментар до “Чим корисний аспірин в побуті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *