Чи можна дитині повзати по килиму і підлозі

дитина повзає

Нове дослідження показало, що для дитини дуже шкідливо повзати по підлозі й килиму, так як вона вдихає величезну кількість пилу. Причому кількість шкідливих частинок, що потрапляють у дитячий організм, у чотири рази перевищує кількість пилу, який вдихає доросла людина при ходьбі по підлозі.

Відомо, що ідеальна чистота не робить позитивного впливу на маленький організм. Про це свідчать різні дослідження, проведені в попередні роки. Однак і нехтування прибиранням може серйозно позначитися на стані здоров’я дитини. Адже при повзанні по дому маленькі дітки вдихають неймовірну кількість відмерлих клітин шкіри, пилу, бактерій, які знаходяться на підлозі.

У рамках дослідження вчені провели експеримент. Вони взяли робота, який пересувався по килиму оселі. Виявилося, що навколо робота, який імітував повзаючу дитину, зосереджувалася хмара ресуспендованих частинок. Їх кількість була вищою в 20 разів, ніж у повітрі квартири.

Відзначається, що діти частіше дихають через рот, що тягне за собою осідання пилу в нижніх дихальних шляхах.

При цьому фахівці говорять, що не так погано, що людина іноді контактує з забруднювачами, так як це тренує її імунну систему і допомагає організму захищатися від різних хвороб, наприклад, астми та алергічних реакцій. Однак не варто цього робити занадто часто, тому що може виникнути зворотна ситуація.

 

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber