Чи можна пробачити зраду: як жити далі?

Подружня зрада

Подружня зрада – одне з найбільш неприємних і хворобливих подій, які можуть трапитися в сімейній парі. Що слід робити після зради?

Сценарії бувають різні… Одні пари розлучаються і будують нові відносини, іншим вдається пробачити й зберегти сім’ю. Перш ніж зробити висновок про те, що варто робити, необхідно розібратися в ситуації. Необхідно зрозуміти – чоловік/дружина зрадили, бо ваші відносини вже давно не ідеальні або це був короткостроковий фізичний потяг. Зберегти шлюб можна навіть у тому випадку, якщо причиною зради був не просто фізичний потяг. Однак роботи, звичайно, має бути більше.

Подружжю необхідно пройти довгий шлях, унаслідок якого потрібно розібратися у своїх почуттях, відносинах у сім’ї, своїй поведінці.

Якщо ви вирішили, що хочете зберегти ваші відносини, але вам все одно важко пробачити зраду, то ось декілька порад, які можуть вам допомогти.

Спокійно поговоріть про те, що сталося і, головне, чому так сталося. Виділіть достатньо часу для розмови, щоб, не поспішаючи, обговорити все, що могло призвести до зради. По-хорошому, до такої розмови необхідно підготуватися, щоб обговорити всі питання й деталі.

Якщо боляче бачити свою половинку і важко в його/її присутності розібратися в собі, поживіть деякий час окремо. Це дасть більше можливості для прийняття правильного рішення.

Зробіть висновки. Після серйозної розмови складіть список того, що б ви хотіли в собі змінити. Ми всі недосконалі, але подружня зрада говорить про те, що у вашій парі щось не так. Навіть невеликі зміни у вашій зовнішності, перестановка меблів у будинку, нові домашні правила поведінки можуть внести великі зміни у ваше життя!

Якщо ви вирішили залишатися разом, то сховайте зраду далеко у вашій свідомості, викиньте її, як непотрібне сміття. Так, це буде нелегко і, можливо, вам знадобиться допомога фахівця. У цій справі головне, що вам необхідно робити – це дивитися в майбутнє, а не в минуле.

Не використовуйте зраду. Якщо після зради ви вирішили залишатися разом, то залишайтеся разом так, як ніби зради не було. Не варто при кожному зручному випадку маніпулювати своєю половинкою й згадувати про зраду.

Не розповідайте про зраду всім підряд, адже ми звикли ділитися наболілим зі своїми подругами. Якщо ви вирішили зберегти сім’ю, то необхідно, щоб якомога менше людей знали про вашу ситуацію. Адже невідомо, як сказані зопалу слова другу/подрузі обернутися в майбутньому. Якщо хочете з кимось поговорити про це, краще зверніться до психолога.

Не чекайте повторної зради. Страх наштовхнутися на ті ж граблі, попередній негативний досвід можуть помітно псувати вам життя. Якщо ви вирішили пробачити й залишатися зі своєю половинкою, будьте налаштовані на позитив!

Якщо ви дійсно вирішили пробачити зраду, вибачте її до кінця. Будьте чесні з собою! Якщо ви відчуваєте, що в вас живе недовіра до вашої половинки, якщо ви здригаєтеся кожен раз, коли вашій половинці приходить повідомлення на телефон, і думаєте про те, що це може бути коханець/коханка, значить, вам необхідно ще попрацювати над собою.

«УЮТ» №30-2019

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *