Чи можна вагітним фарбувати нігті?

Чи можна вагітним фарбувати нігті
Чи можна вагітним фарбувати нігті?

«УЮТ» №13-2019

Одні фахівці ніякої проблеми в тому, щоб майбутні мами використовували лак для нігтів, не бачать, інші вважають таку процедуру вкрай шкідливою для майбутньої мами й малюка.
Щоб з’ясувати, чи можна вагітним фарбувати нігті лаком, потрібно насамперед ознайомитися з інформацією про його склад, який міститься на етикетці.

Формальдегід

Даний компонент шкідливий тим, що сприяє розвитку онкологічних захворювань. Однак у маленькій бульбашці лаку його концентрація мінімальна, і навіть якщо вам захочеться робити манікюр щотижня, то шкоди вашому здоров’ю від формальдегіду не буде. Також не постраждає і здоров’я майбутньої дитини з тієї простої причини, що малюка від вищевказаного хімічного компонента захищає плацента.

Толуол

Також у структуру фарбувальної основи входить такий компонент, як толуол. Він необхідний для того, щоб лак рівномірно розподілявся по поверхні нігтя. У великих дозах ця хімічна сполука здатна спровокувати подразнення слизової носа, горла, очей, розлад нервової системи, тому здоров’я малюка може опинитися під загрозою.

Камфора

Ще один компонент лаку – камфора. Вона робить блискучим шар барвника, а колір набуває велику насиченість. Камфора – натуральний елемент, тому, на перший погляд, вона безпечна. Однак це не зовсім так. Речовина сприяє підвищенню тонусу матки, що само по собі є негативним фактором.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *