Чи можна відключити радіатори?

Чи можна відключити радіатори
Чи можна відключити радіатори?

Чи можна при централізованому опаленні відключити в одній із кімнат батарею і, опломбували її, вимагати перерахунку оплати за тепло від теплопостачального підприємства?

Л. Дарієнко, м. Черкаси

Дане питання законодавчо регулюється Правилами надання послуг із централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 р. № 630 (далі – Правила).

Відповідно до цих Правил, опалювальною площею (об’ємом) квартири є загальна площа (об’єм) квартири без урахування площі лоджій, балконів, терас. У разі відсутності приладів обліку, нарахування за послуги централізованого теплопостачання проводиться на всю площу квартири з розрахунку тариф, помножений на 1 м².

Перерахунки за ненадані чи надані не в повному обсязі послуги здійснюються відповідно до п.п. 33-39 цих Правил. Отже, зменшення суми нарахувань за послуги централізованого теплопостачання шляхом відключення радіаторів в одному з приміщень квартири неможливо.

FacebookTwitterPinterest

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *