Чи можуть діти вплинути на стосунки батьків

Чи можуть діти вплинути на стосунки батьків

Я давно хотіла стати мамою, уявляла, як буду обіймати свого малюка, дбати про нього, гуляти з ним, виховувати і просто з любов’ю і трепетом спостерігати, як він росте. Мабуть, щось схоже відчуває кожна жінка, яка планує в майбутньому народжувати. Але далеко не всі уявляють, як це – не спати не те що годинами, а днями, ночами, тижнями й місяцями. Як це – маля плаче, а ти наче вже все зробила, щоб йому було добре, але ніщо не допомагає. Інколи хочеться закритись у ванній хоча б на півгодини і щоб ніхто не чіпав…

Про такі речі можна писати й писати. Іноді, справді, хочеться сісти і плакати. А потім ти заспокоюєшся і розумієш, що перші місяці швидко минають, час летить, діти ростуть і вже скоро зможуть обходитися й без нашої допомоги. Ми захочемо їх обіймати, а вони скажуть, що вже великі і не хочуть, аби інші бачили, що їх цілує мама.

Відношусь до тих мам, які, як квочка, над своїми дітьми, і це дуже виснажує. Це неправильно, – кажуть психологи. Але так я знаю, що роблю все можливе для їхнього спокою і щасливого дитинства. Воно (дитинство) так скоро мине, і діти ще встигнуть скуштувати дорослого життя зі всіма його «родзинками».

Фахівці кажуть, що після народження дитини стосунки з чоловіком вже не будуть такими, як раніше. Щось у тому є, вони виходять на новий рівень. І тут усе залежить від адекватності, стійкості характерів і рівня взаємної любові у подружжя. Пам’ятаю, як чоловік підтримував мене, коли ми були в пологовому. Тільки уявлю, що я на його місці, – стає страшно, напевно, вже б тричі вмерла від переляку.

Наш тато допомагає і чергує зі мною в «нічні зміни». Можу ще багато розповідати, але не хочу перехвалити. Скажу одне – діти не можуть негативно вплинути на стосунки, якщо чоловік і дружина хочуть разом зустріти свою старість.

Любіть один одного, у житті так багато недоброзичливих людей, проблем і клопотів, тому так важливо бути надійною опорою для своєї половинки і люблячими батьками для своїх дітлахів!

Галина Цвик

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber