Чи небезпечний перманентний макіяж

Чи небезпечний перманентний макіяж
Чи небезпечний перманентний макіяж

«УЮТ» №9-2019

Серед жінок досить популярним залишається татуаж повік, губ, брів. Наскільки безпечна ця процедура?

Устаткування для татуажу й мікроблейдінгу істотно відрізняється від того, яким роблять татуювання. Пігмент тримається від року до 4 років, а вводять його у верхні неглибокі шари шкіри.

Якщо на тому місці, де ви збираєтеся робити татуаж або мікроблейдінг є рани, тріщини чи подряпини, то краще відкласти процедуру до загоєння. Фарба може потрапити на пошкоджену ділянку шкіри. Також перманентний макіяж не рекомендується робити при загостренні хронічних захворювань – це може погіршити стан здоров’я.

Якщо ви приймаєте гормональні препарати, рекомендується також проконсультуватися зі своїм лікарем. Для людей, які страждають на алергію, необхідно провести пробу фарби, щоб не було небажаних наслідків.

Перманентний макіяж не рекомендується робити відразу перед відповідальними заходами – зараз же після процедури у вас буде набряк, на загоєння знадобиться кілька днів. На повне відновлення буде потрібно тиждень.

Якщо дотримуватися всіх правил і уважно поставитися до протипоказань, процедура буде безболісною, не зашкодить вашому здоров’ю, а перманентний макіяж заощадить вам ранковий час і кошти.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *